lottolucker.com (2678x) - Rīgas rajons Ziņot par pārkāpumu
7
» 21 Februāris 2018 12:44
Nosūtīt vēstuli Aizvērt atsauksmi
Negatīva atsauksme
Mani ši loterijas sindikātu iestāde pierunāja iesaistīties ar 526 EUR lielu naudas summu lai vinnēt naudu par aptuveni 2-3 tūkstoši laimesta summa nebija liela nolēmu ka nekrāps, bet nu loterija ir beigusies katru dienu sūtu vēstules bet nav par e-pastā atbildes esat gudrāki un nepiedalaties caur šo kompāniju viens no viņiem ir Latvietis. Esat gudrāki viņi liek parakstīt apšaubāmus līgumus tikai kad ir no Jums saņēmuši naudu. Līgumā ir norādīts ka viņiem ir tiesības apsaimniekot Jūsu bankas kontu.
Novērtēt šo atsauksmi:
23 10
22 Septembris 2018 12:03
Nosūtīt vēstuli
Negatīva atsauksme
Labdien. Kā jums kādam iet ar Kristofera ķeršanu? Man bija summa,attēla norādīta, bet komisijas naudu ,laikam kāds no augšas ,neatļāva man samaksāt . Tad nu šodien gribēju apskatīties vai konts vēl eksistē ,un re,mājaslapa vairs nav. :D Bet nu ja kādam ir izdevies izdabūt naudu no viņa. Tad droši gribētu dzirdēt variantu kā. Man tur arī ir garšs un jautrs stāsts ar viņu. Bet nu traki.
Novērtēt šo atsauksmi:
8 4
» inese
14 Septembris 2018 21:49
Nosūtīt vēstuli
Negatīva atsauksme
Sveicināti vēlreiz visi bēdu brāļi un māsas. Mēs visi esam nonākuši vienādā situācijā, cik saprotu Valters un Edgars skatās policijas virzienā,mums visiem vajadzētu to darīt. Kristofers un viss viña kantoris protams tagad slēpjas likvidējot savu mājas lapu bet es domāju ka noteikti ir iespēja viņus atrast. Ko jūs par to domājiet?
Novērtēt šo atsauksmi:
13 11
» Inga
14 Septembris 2018 17:35
Nosūtīt vēstuli
Negatīva atsauksme
Man ir analoğiska situācija kâInesei.Arī es uzķēros Itkã laimēju llielu summu.Nu protams man tik liela summa nebija,lai samaksătu tos 12% tad Kristofers man ieteica paņemt kredītu daudzi tă darot un tas ir to vērts kredītu ātri atdošu.Nu noticēju.Tã arï izdarīju.Kolīdz samaksāju tā viss neatbild.Savă profilā arī nevaru tikt iekšā.Oi Kristofers tik skaistii unsaldi runā.Nu par tām sliktajām atsauksmēm es arī prasīju un man atbildēja ka tas melnais piārs.Nu ko,tad tagad es arī to daru,bet šoreiz tā ir tsinība.Es tikai gribēju palīdzēt dēlam kurš pēc avārijas palika invalīds.Viņiem ir vienalga ko piekrāpt!!
Novērtēt šo atsauksmi:
13 6
Parādīt varāk.. (6) Aizvērt
Lūdzu autorizējieties, lai pievienotu jaunu atsauksmi!
Komentāri 15
Māra Freimane
1 Novembris 2018 11:59
Kā Jums veicās ar laimestu atgūšanu un samaksāto naudas atgūšanu?Arī mani viņi apkrāpa!
15 6
Andris
3 Oktobris 2018 13:09
Īsa vēsture, kā man ar šito "latvieti", kaut viņu nelabais, gāja. Nu pavedos uz smukajiem aprēķiniem un skaitļiem. Ir jau viņiem taisnība, ka ja rūpnieciski spēlē loterijas, tad izcelt var. Bet- viņi izskatās, ka savāc vinnēto un vēl pamanās no naivajiem savākt mistisku komisiju par to, ka piesavinājušies Jūsu naudu. Sindikāta dalībā samaksāju 246 eiro- nu nav tāda nauda, lai pārdzīvotu, arī ja čiks iznāktu. Sekoju līdzi, kā pa retam vinnē kāda biļete līdz profilā savācās aš veseli 3 eiro ar centiem. Tad jau man radās aizdomas, ka nav labi. Un tad tas kadrs- Kristofers vai Kāviņtursauc sāka mani vārdot, lai pērkot nākamo sindikātu. Es teicu, ka redzu, ka šitas sindikāts ir atnesis tik daudz naudas, ka man pietiks:):) Uz sarkasmu blēdis atbildēja, ka....vēl aprēķinot, pēc 2 nedēlām būšot īstais cipars, bet lai nekavējoties ar jaunu. Mans teica, ka kad būs, tad runāsim. Atkāpe- man solīja ienesīgumu apmēram 700 eiro no 246 eiro vērta sindikāta. Nu pēc mēneša šams zvana un saka- sory, nekā- sindikāts izgāzies, pērc jaunu- atsitīsim. Es saku- kur solījumi palika, Nu nekas neesot 100%.... Ticami izklausījās, bet es pateicu, ka netaisos vēl kaut ko pirkt, ja nav rezultāta. Šams tik atvainojās. Nekādas komisijas tāpat nevieam pat netaisījtos maksāt- tā ir 1000% krāpšanas pazīme, bet man pat nepiedāvāja :):) Jā- man ir atsevišķi konti un karte priekš interneta operācijām- tur naudu es uzlieku, kad man kas jāsakaita un visu citu laiku tur stāv nulles, Silti iesaku visiem, kas skaitīja šitam kantorim piķi, konkrēto kontu likvidēt vai turēt tukšu- es pieļauju, ka ir mēģināts "pikšķerēt" - man dažas telefonsarunas epizodes lika padomāt, ka no manis pūlās izvilināt atslēgas vārdus, kurus varētu no ieraksta sūtīt bankai, lai tipa apliecinātu, ka es gribu pārskaitīt kādu mazu naudiņu kaut kur. Vai atsaukt iespēju telefoniski kaut ko kaut kam skaitīt. Ja ir kādi, kas policijā iedeva šitos zeļļus- dariet te zināmu- varu piemest klāt savus 246 eiro, lai lielāks cipars un skaits
11 10
Inga
30 Septembris 2018 15:20
Labdien visiem!Lai es arī biju uz policiju,es toměr uzrakstīju arī valsts policijai.Ja jūs zinātu cik daudzi ir apkrāpti.Ir ne tikai no Latvijas,bet ir no Lietuvas,Igaunijas,Krievijas ,Īrijas,Jeruzalemes utt.Nu tā ka rakstiet iesniegumus,lai vai kas.
5 6
Inga
23 Septembris 2018 07:06
Labdien visiem cietušajiem!Varbūt kādam ir ieraksta saruna ar Kristoferu Welleru?Iepějams tas īstenībā ir Deniss Barskijs latvijas ebrejs,kurš pagājušo gadu ir nomainījis vārdu uz Kristofers.
14 3
Inga
15 Septembris 2018 16:43
Nu tā mīļie,banka neko nevar uz doto momentu līdzēt nevsr,jo rs psti caur internetbanku samaksāju,bet ieteica man izņet visas izdrukas un iet uz policiju.Nu ko metīšu kaunu pie malas un pirmdien to izdarīšu
15 5
intars zeinvalds
31 Augusts 2018 10:47
Var ticet tam sindikatam vai nevar isti?
18 6
Agnese Dzintare-Čeirane
12 Augusts 2018 00:06
Visu info lūdzu sūtiet uz manu draugiem.lv adresi.
8 9
Agnese Dzintare-Čeirane
12 Augusts 2018 00:03
Māri tu esi tas pats Kristofers un citi sindikāta viltvārži. Nevajag sevi tik zemu nolikt es darīšu visu lai to publiski atmaskotu.
5 11
Agnese Dzintare-Čeirane
11 Augusts 2018 23:50
Abās sindikātu loterijas adresēs pat loterijas nosaukumi ir vienādā secībā. Beidziet melot. Es izdarīšu visu lai šīs kompānijas saņemtu ne tikai algu bet arī prēmiju.
14 6
Vizma
11 Augusts 2018 19:16
LottoLucker-vieniigais laikam Maaris sanjeemis laimestu-diez,par kaadu summu vinju nopirka.. Vairaak nav dzirdeets-apkraaptie vien...
8 5
Lai pievienotu komentāru, lūdzu autorizējieties!