Maiznīca Liepkalni (1801x) - Aizkraukle un rajons Ziņot par pārkāpumu
4
» Edzja
» 21 Februāris 2013 16:24
Nosūtīt vēstuli Aizvērt atsauksmi
Pozitīva atsauksme
Ja braucat Latgales virzienā, pirms Pļaviņām ir ļoti labs veikals - maiznīca - kafejnīca "Liepkalni". Svaiga garšīga maize un citi konditorejas izstrādājumi, kā arī vēl šis tas. Un cilvēku arī vienmēr pilns, tātad patīk.
Novērtēt šo atsauksmi:
22 16
23 Aprīlis 2013 17:53
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Vienmēr svaigi izceptā un pasniegtā maize gaida jūs Liepkalnos. Uz vietas gatavotie dažādi pārtikas produkti ir ne tikai garšīgi, bet arī labi pasniegti. Pārdevējas vienmēr ir laipnas un smaidīgas, un gatavas izpalīdzēt. Pat ja liepkalnos ir dažreiz garas rindas, bet toties tas ir tā vērts, lai nogaršotu pašgatavotus produktus, kurus veikalos nenopirkt. http://www.liepkalni.lv/
Novērtēt šo atsauksmi:
18 11
» Rudīte
9 Aprīlis 2013 11:06
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Lieliska atpūtas iespēja ne tikai garšīgi paēdot ģimenei ar bērniem, vai tūristu grupām, bet arī izbaudot divvientulību pastaigājoties gar Daugavu. Vasaras sezonā ir iespēja doties ekskursijā ar vikingu kuģi, ziemā ar zirgu kamanām. Kā lielisks ciemakukulis bieži noder Liepkalnu gardā maize.
Novērtēt šo atsauksmi:
11 12
»
21 Marts 2013 17:06
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Vienmēr svaigā un garšīga maizīte, arī pārējais sortiments atšķiras no parasta veikala plauktos pieejamajām lietām. Šī kafejnīca ir īstā vieta, kur nogurušam ceļiniekam piestāt. Turklāt apkārtne ir pamatīgi labiekārtota, piemērota pastaigām gar Daugavu. Vieta ar savu "odziņu".
Novērtēt šo atsauksmi:
17 9
Lūdzu autorizējieties, lai pievienotu jaunu atsauksmi!
Komentāri 1
Veronika Krūmiņa
23 Aprīlis 2013 17:28
Jā, tiešām Liepkalnos ir vienmēr svaigi un garšīgi produkti it īpaši maize. Kā arī, lai bērni negarlaikojas ir speciāli atvēlēts viņiem bērnu laukumiņš.
24 12
Lai pievienotu komentāru, lūdzu autorizējieties!