mans stāsts par Evelatus (2850x) - Rīga Ziņot par pārkāpumu
2
1
» Jana
» 22 Aprīlis 2015 12:24
Nosūtīt vēstuli Aizvērt atsauksmi
Pozitīva atsauksme
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gribējām dāvāt viņam patiešām ko īpšu! Ar vīru nolēmām pagaidīt eksāmena rezultātus, protams ir kur tiekties, bet tāpat ir vajadzīgs iedrošināt un mudināt cīnīties sasniedzot savus mērķus! Ilgi domājām un apspriedāmies un palikām pie varianta dāvināt TELEFONU! Es domāju, ka tā dara daudzi vecāki, nav nekas unikāls, bet visi jau zin, ka pusaudžiem mobīlais ir nu ĻOTI svarīga manta! Tagad tālrunī ir absalūti viss nepieciešamais, lai būt par veiksmīgu, mūsdienīgu šīs sabiedrības daļu. Novērojam, ka dēls arī interesējās par telefonu, līp pie skatlogiem, vēro apskatus i-netā – tas nozīmē dāvana jau ir gaidīta! Protams uzreiz radās kaudze ar jautājumiem, kāda marka, modelis, specifikācija, kur un kā pirkt? Kas tieši skolniekiem tagad modē? Kā panākt, lai ilgi un droši kalpo? Ar ko vispār sākt? Laiks tik ātri paskrēja, paši zinat kā tas ir, un mēs jau fakta priekšā – dāvana kur tu esi?????  Tā kā vīrs strādā zolīdā kompānijā, bankā, viņam darba kolēģiši ieteica, lai griežās pie profesionāļiem uz EVELATUS veikalu, kolēģi ar pieredzi – viņus arī uzklausijām! Aizgājām pa kluso kopā ar vīru uz tuvāko Evelatus veikalu, uzzinājām par atrašanos vietu inetā. Bijām patīkami pārsteigti par servisu, ļoti laipns darbinieks mums izskaidroja visus sīkumus, uzzināja vajadzības un piedāvāja vairākus variantus! Izvelējāmies Samsung i9301, bērns bija ļoti priecīgs, mēs savukārt arī palikām apmierināti! Gribam no savas puses izteikt milzīgu PALDIES Evelatus personālam un kompānijai kopumā par ļoti labu darbu, laipnu attieksmi un produktu kvalitāti. Iesakam arī citiem iepirkties šajā veikalā un paši ja pirksim telefonus, darīsim to EVELATUS veikalā! Jauku dienu visiem, paldies! Paldies par šo portālu kur var izstāstīt pozetīvu stāstu!
Novērtēt šo atsauksmi:
17 20
23 Novembris 2020 20:04
Nosūtīt vēstuli
Negatīva atsauksme
Nekad vairs NEiepirkšos šajā veikalā Evelatus, un citiem arī ieteikšu to NEdarīt, jo jau divas reizes piedzīvoju smagu vilšanos, pirmajā reizē iepirkos internetā 9.08.19. iegādājos jaunu telefonu blackview bv7000 pro gold, prtams pasūtot preci serviss ir pirmklasīgs, diemžēl telfons nokalpoja vien dažus mēnešus, un garantijas remontu atteica, esot mana vaina ka telefons sabojājies, bet tā nebija, un to pierādīt nebija iespējams, diemžēl mācības nebija un atkal iekritu, 13.11.20. tieši savā dzimšanas dienā, šoreiz iegādājos tādas pašas markas telafonu, bet lietotu, diemžēl sākot lietot telefonu konstatēju ka defekti ir smagi, kuru dēļ telefons nav lietojams un izlēmu telefonu atgriezt atpakaļ, veikals deva iespēju toi izdatrīt 14 dienu laikā kopš iegādāts pirkums, bet reāli tā nemaz nav, jo nu ir tā ka nav ne naudas ne telefona, jo viņi izskatīšot mēneša laikā, ko tieši ?, kas tur ir ko izskatīt, ja tiek pārdota prece ar nopietniem bojājumiem, kas tur vēl ir jāizskata, klaja ņirgāšanas par pircēju, tā velme ietaupīt dažus eiro, vainagojās ar nopietniem zaudējumiem.
Novērtēt šo atsauksmi:
1 0
» Maris Drone
17 Novembris 2016 12:19
Nosūtīt vēstuli
Negatīva atsauksme
Veikalā pārdeva lietotu telefonu uzdodot to par jaunu, kad telefonu mājās uzladēja, jo veikalā tam baterija bija pilnīgā 0, lai gan parasti jau vismaz ieslēgt telefonus var ,tad atklājās ka ir arī 2-3 meneši veci zvanīti un saņemti zvani. Zvanot uz EVELATUS , neviens neko skaidrot pat negrasijās, uz e-pastiem neatbild, aizejot uz veiklau, pardevējs veikli noformatēja telefonun un teica, ka nekas tak neesot bijis, varbūt tikai kāds testa zvanu veicis. Ta nu sanāca ka iznāca dāvināt lietotu telefonu to pat nezinot, un tiku nostādits ļoti neertā situācijā, Liels ''paldies'' , nekad vairāķ šajā veikalā neko nepirkšu un vienmēr garām ejot ieiešu aprunāties ar pircējiem lai neko nepērk, gribējās jau iedot pa zobiem, bet diemžel nebija aiz letes tas pārdevējs kas to man pārdeva. NEKAS ŠAJĀ KANTORI NEKO NEPIRŠU, bet telefonus pērku 3-4 katru gadu.
Novērtēt šo atsauksmi:
13 16
Lūdzu autorizējieties, lai pievienotu jaunu atsauksmi!
Komentāri 0
Lai pievienotu komentāru, lūdzu autorizējieties!