Prieks, ka ir arī ne tikai profesionāli mēbeļu montāžas meistari, bet arī dod pretim garantiju izpildītajam darbam un pat oficiālu rēķinu. kaut ko tādu neesmu redzējis iepriekš. Juris Lasīt vairāk..(0)
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās. Paldies Egīl par sadarbību! Mareks Lasīt vairāk..(0)
Paldies firmai IH LUCRUM par veiktajiem mājas un fermas celtniecības darbiem .Ātri , kvalitatīvi , par saprātīgām cenām . Imants Lasīt vairāk..(0)
Aleksandrs Foross ir ļoti slikts "meistars". Nepareizi uzstādīja dvieļu žāvētāju vannas istabā. Darbu izpildīja pavirši un neprofesionāli. Dvieļu žāvētājs uzstādīts šķībi, izmantotas nepareizas pārejas, sabojāti griesti! Rezultātā jāveic demontāža un uzstādīšana pa jaunu. Reinis Lasīt vairāk..(0)
autors: NetFining
» 7 Decembris 2017 17:27
1
Kā jau visiem zināms , kad strādā viens cilvēks, tad remonts var ieīlgt uz mēnešiem, ar tādām domam izlēmām paņemt firmu, lai viss notiktu ātrāk. Nekad un ne vienam neieteikšu firmu Real būve, jo vannas istabas un tualetes remonts 2-2,5 nedeļu vietā ieīlga uz 6 nedeļam. Pēc būtības stradajis viens cilvēks, kurs darija darbu tik lēni ka nevarejam pa.. Lasīt vairāk..(1)
Ļoti nekārtīgi strādā, nesakopj objektu un atsakās garantijas laikā novērst radušos defektus. Aivars Kļava Lasīt vairāk..(0)
autors: Irina
» 28 Oktobris 2017 12:22
1
Наконец-то смогли найти специалистов, которые могут почистить водостоки и крышу. Работники вежливые, после себя оставили порядок. Больше всего поразило, что по дому ходили без обуви! До этого нам чистили жолобы, внизу осталась грязь и по дому ходили в грязной обуви. Lasīt vairāk..(0)
autors: Mārtiņš Kronis
» 21 Septembris 2017 09:06
1
Katrs, kurš ir saskāries ar mājas celtniecību, zina, cik grūti ir atrast labu būvuzņēmēju. Vēlos padalīties savā ļoti pozitīvajā pieredzē par SIA Modalane un tās vadītāju Alvi Būmeisteru. Pirms būvniecības uzsākšanas aptaujāju vismaz septiņas būvniecības firmas par konkrēta projekta izmaksām un termiņiem. Lielākoties saņēmu strupas atbildes: izmak.. Lasīt vairāk..(1)
Atradu dzīvokli par lētāku naudiņu, bet problēma bija - pelējums. Līdz ar to meklēju kā iznīcināt perēkli. Centos saviem spēkiem ar veikalā pirktajiem līdzekļiem, bet tie nebija efektīvi, pirmais skats bija pozitīvs,bet pēc kāda laika sita caur sienām atkal. Meklējot google uzgāju uz uzņemumu EcoForte, kuri piedāvā pakalpojumu iznīdēt pelējumu, esm.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Juris Altroks
2020-04-01 09:56:30
Man bija jārauj divi gudrības zobu un nespēju beigt priecāties, cik labi, ka man ieteica zobu ķirurgu Juri Altroku. Bija abi diezgan traki ieauguši un nevarēja ..
Egīls Rocis
2020-01-17 19:47:09
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..