Lieliska pieredze ar šo firmu. http://roofmaster.lv/jumtu-ieklasana/ Reinis Lasīt vairāk..(0)
Tātad Vladislavs Antonovs ir uzņēmuma Building House valdes priekšsēdētājs un bija mans tiešais darba devējs. Viņa uzņēmums nodarbojas ar Jumtu renovāciju. Strādāju tur mēnesi un divas nedēļas, (2016.08.30-10.10.) kā strādnieks, objekts bija daudzdzīvokļu nams, netālu no Rīgas lidostas. Šajā laikā izdariju visus ar jumta renovācijas saistītos darbu.. Lasīt vairāk..(0)
Sadarbojamies ar šo vīru vairāk kā partneri, taču viņa brigādes darbi redzēti daudzi. Savu darbu veic apzinīgi un kvalitatīvi. Īpaši specializējies uz jumta segumiem (apmēram 20 gadu), bet izdarīs arī cita veida darbus - koka namdaru, mūrēšanas u.tt. Varu tikai ieteikt izmantot šā vīra pakalpojumus. Lasīt vairāk..(0)
Labs meistars veic jumtu remontu, atjaunošanu un tamlīdzīgu darbus. Veic celtniecības, galdniecības darbus. T.28714056 Lasīt vairāk..(0)
Salīgu meistaru, jumta seguma nomaiņas darbu veikšanai privātmājā. Meistaram izmaksāju avansu. Norunātajā dienā objektā neieradās, telefoniski minēja bērnišķīgus attaisnojumus. Vēlāk nebija vairs sazvanāms. Ar to mūsu sadarbība beidzās, vēl īsti nesākusies. Ja šis "speciālists" arī Jums piedāvās savus celtnieka pakalpojumus, izvērtējiet manu piered.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..