Veletos izteikt pateicibu uznemumam Kurzemes jumti. Vini veica man jumta renovaciju un vel dazadus buvdarbus.Lieliska attieksme, pretimnakos darbu vaditajs un adekvata kvalitate par adekvatu cenu. Velos ieteikt visiem kam vajadzigi jumta un citi buvdarbi. Zigmunds Lasīt vairāk..(0)
Lieliska pieredze ar šo firmu. http://roofmaster.lv/jumtu-ieklasana/ Reinis Lasīt vairāk..(0)
Tātad Vladislavs Antonovs ir uzņēmuma Building House valdes priekšsēdētājs un bija mans tiešais darba devējs. Viņa uzņēmums nodarbojas ar Jumtu renovāciju. Strādāju tur mēnesi un divas nedēļas, (2016.08.30-10.10.) kā strādnieks, objekts bija daudzdzīvokļu nams, netālu no Rīgas lidostas. Šajā laikā izdariju visus ar jumta renovācijas saistītos darbu.. Lasīt vairāk..(0)
Sadarbojamies ar šo vīru vairāk kā partneri, taču viņa brigādes darbi redzēti daudzi. Savu darbu veic apzinīgi un kvalitatīvi. Īpaši specializējies uz jumta segumiem (apmēram 20 gadu), bet izdarīs arī cita veida darbus - koka namdaru, mūrēšanas u.tt. Varu tikai ieteikt izmantot šā vīra pakalpojumus. Lasīt vairāk..(0)
Labs meistars veic jumtu remontu, atjaunošanu un tamlīdzīgu darbus. Veic celtniecības, galdniecības darbus. T.28714056 Lasīt vairāk..(0)
Salīgu meistaru, jumta seguma nomaiņas darbu veikšanai privātmājā. Meistaram izmaksāju avansu. Norunātajā dienā objektā neieradās, telefoniski minēja bērnišķīgus attaisnojumus. Vēlāk nebija vairs sazvanāms. Ar to mūsu sadarbība beidzās, vēl īsti nesākusies. Ja šis "speciālists" arī Jums piedāvās savus celtnieka pakalpojumus, izvērtējiet manu piered.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..