Построили частный каркасный дом за 3 месяца. Соседи в шоке!!! Мы очень довольны. Огромное спасибо ребятам! Elena Lasīt vairāk..(0)
Paldies SIA Modalane un Alvim Būmeisteram par profesionālu un kvalitatīvu mājas būvniecību. Prieks sadarboties ar tik atsaucīgu būvnieku un esam patīkami pārsteigti par tik individuālu pieeju nestandarta situācijās. Nejauši sagadījās izrādīt uzbūvētās konstrukcijas paziņai, kam ir ilgu gadu pieredze koka karkasa māju būvniecībā Norvēģijā un saņēmām.. Lasīt vairāk..(4)
Milzīgs paldies Timbero celtniekiem, kas ātri un kvalitatīvi atrisināja montāžas problēmas. Pirms neilga laika iegādājos lapeni, kuru vajadzēja samontēt burtiski pusdienā. Puiši tika noņemti no citiem darbiem, lai pāris stundu laikā pabeigtu darbus pie manis. Paldies vēlreiz par atsaucību un labo organizāciju. Lai veicas! Lasīt vairāk..(0)
Esmu šiem vīriem bijis gan klients, gan vēl iepriekš un tagad arī sadarbības partneris kokmateriālu jomā. Cik zinu, viņi ar savu brigādi veic arī citus būvniecības un apdares darbus, taču pie manis bija kā koka namdari. Biju patīkami pārsteigts par tempu, kādā viņi strādā un savu iekšējo darba organizāciju. Lai arī pamatus biju lējis pats, kuru pre.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..