Paldies SIA Modalane un Alvim Būmeisteram par profesionālu un kvalitatīvu mājas būvniecību. Prieks sadarboties ar tik atsaucīgu būvnieku un esam patīkami pārsteigti par tik individuālu pieeju nestandarta situācijās. Nejauši sagadījās izrādīt uzbūvētās konstrukcijas paziņai, kam ir ilgu gadu pieredze koka karkasa māju būvniecībā Norvēģijā un saņēmām.. Lasīt vairāk..(4)
Milzīgs paldies Timbero celtniekiem, kas ātri un kvalitatīvi atrisināja montāžas problēmas. Pirms neilga laika iegādājos lapeni, kuru vajadzēja samontēt burtiski pusdienā. Puiši tika noņemti no citiem darbiem, lai pāris stundu laikā pabeigtu darbus pie manis. Paldies vēlreiz par atsaucību un labo organizāciju. Lai veicas! Lasīt vairāk..(0)
Esmu šiem vīriem bijis gan klients, gan vēl iepriekš un tagad arī sadarbības partneris kokmateriālu jomā. Cik zinu, viņi ar savu brigādi veic arī citus būvniecības un apdares darbus, taču pie manis bija kā koka namdari. Biju patīkami pārsteigts par tempu, kādā viņi strādā un savu iekšējo darba organizāciju. Lai arī pamatus biju lējis pats, kuru pre.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..