Logu, durvju montāža (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
http://lvd.lv/ogres-birojs/ Ļoti nekvalitatīvs darbs no šīs kompānija. Darbu "izdara" tikai dēļ "ķeksīša". Šo firmu neuztrauc, ka darbs ir katastrofāls - uzstāda logus, bet neaiztaisa šķirbas; vārtus pēc šīs firmas uzstādīšanas nevar aizvērt ciet līdz galam. Uz norādītajiem trūkumiem - atbild, ka brauks labot TIKAI par atsevišķu samaksu. Līga Lasīt vairāk..(0)
Pa tiešām professionāli. Uzlika man logus, durvis un žogu ar vārtiem. Kvalitatīvi, ātri un bez problemām. Tieši to ko gribēju. 1 logu uzdavināja - 250€ vertība. Ieteicu! Alex Lasīt vairāk..(1)
Vēstījums par: SIA “EKO FACTORY” Reģ. Nr. 40003948045 Lielā iela 20-2, Jelgava, LV-3001 Gatavojieties gaidīt, ilgi gaidīt. Pacietīgi gaidīt; Saņemt neskaitāmas atsmērēšanās, kā dēļ termiņš tiek pārcelts pa nedēļu, tad atkal pa nedēļu, tad divām, tad mēnesi.Gatavojieties uz to ka būs piedāvāta montāžas diena, Jūs paņemsiet brīvdienu un to nosē.. Lasīt vairāk..(0)
Совсем недавно заказала себе кухонное окно. Хочу поделиться впечатлением замечательного обслуживания фирмы , занимающейся установкой окон- PVCLOGI.LV. Во первых, очень удобная домашняя страничка. Сразу можно найти расценки на окна для соответствующего проекта дома. Цены скажу, очень даже радуют. После звонка - запроса в тот же день при.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 27 Janvāris 2014 17:38
1
nekvalitatīvi logi un montāža, veidojās ledus uz palodzes un starp mūri un palodzi pūš vējš. aigars Lasīt vairāk..(0)
autors: Liena Fulmena
» 11 Septembris 2013 10:57
1
Ļoti esmu apmierināta ar nopirktajām metāla durvīm Skydas, Hanzas ielā 6, Rīgā! Cilvēki kas meklē labas durvis ir noteikti jāiebrauc Skydas un jāpaklausās viņu piedāvājums, to nevar laist gar ausīm :) Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..