Materiāli, iekārtas
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Esmu nomājis 3x, nekad nav bijušas problēmas un parasti var sarunāt, ja rodas kādas izmaiņas. Mikelis Lasīt vairāk..(0)
Ļoti kvalitatīvs darbs un elastīgas cenas. Jānis Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 12 Decembris 2017 14:04
1
2017. gada sākumā, kopā ar ģimeni pārcēlāmies uz privātmāju Jelgavā. Tad radās problēmas ar ūdens kvalitāti, visa santehnika bija briesmīgā, sarūsējošā stāvoklī. Kaimiņi, savā laikā, atrisināja šo problēmu uzstādot filtrus. Mēs ļoti nopietni pievērsāmies filtru izvēlei, veicām ūdens analīzes (rezultāti parādīja, ka dzelzs līmenis ir palielināts gan.. Lasīt vairāk..(0)
Iegādājos no augstākminētās firmas trapecveida vītņstieņus. Sākotnēji tika piegādāta tikai puse(!) no pasūtīto skaita, turklāt viens stipri deformēts. Iepriekš vienojāmies, ka tie būs taisni. Pārdevējs atbildību neuzņēmās, norakstot kļūmi uz rūpnīcas ražotājas rēķina, kam varu piekrist tikai daļēji. Tie piedāvāta opcija stieņus taisnot par papildus.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Mārīte
» 7 Septembris 2016 13:48
1
Gāze palikusi dāgāka,arī katls ir diezgan vecs (BAXI LUNA) 10 gadi, nolēmu nopirkt labāku ekonomiskāku.Vecajam katlam 11 gads....Pētījot katlu piedāvājumus internetā nejauši uzdūros uz saiti sūdzības,mani dziļi izbrīnija komentāri gan par katlu kvalitāti,gan par uzņēmumu SIA JANA,visus šos gadus man labi ir kalpojis BAXI katls,arī serviss vienmēr i.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete