Materiālu tirdzniecība (8) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzreiz, pilnu sumu. Gaidiju pasutijumu loti ilgi, ar patstavigu zvanisaniu, atgadinasanu par pasutijumu. Pasutot bidamo logu ,solija ka versies viegli, kura izmaksas nav letas ,bet logu nevar at.. Lasīt vairāk..(0)
Vēlējos pateikt paldies, Valērijam no Imantas Krūzas, super profesionāls un ļoti laipns. Vairāk tādus darbiniekus Krūzā... Valdis Lasīt vairāk..(0)
Gribas pateikt paldies SIA Anile16 Preiļu birojam par jauku un laipnu apkalpošanu. Un vēl biju pasūtījusi logus un nemaz negaidīju, ka divu nedēļu laikā kā pateica birojā, tā arī logi tika izgatavoti. Iepriekš biju logu sūtījusi citā firmā, tur visu laiku solīja un solīja un logs tika izgatavots gandrīz 5 nedēļu laikā. Iesaku visiem kam vajadzīgi l.. Lasīt vairāk..(0)
Rokoties internetā, atradu šo veikalu. Man vajadzēja nerūsējošā tērauda leņķa dzelzi, taču šāda veida materiālus nepārdod kurā katrā vietā. Vietā, kur agrāk kaut ko tādu pirku, vairs dabūt nevarēja, bet citur atkal varēja pārdot tikai lielu gabalu uzreiz, kas, protams, visu krietni sadārdzina, bet šeit priekš tevis atgriezīs kaut vienu metru šāda, .. Lasīt vairāk..(0)
autors: Andrejs Barkovskis
» 18 Septembris 2015 11:40
1
Neiesaku sūtīt metāla durvis no šī uzņēmuma http://www.maxistore.lv/, ja viņam noliktavā nav precēs. Veselu mēnesi gaidīju kamēr atnāks kravas mašīna no Ukrainas ar jaunajam metāla durvīm, bet kad atnāca, durvis, kas bija paredzētas man uzreiz bija pārdotas citam, mani nepabrīdinot. Kad zvanīju teica, ka mašīna ātrāk atnāca un tā sanāca, ka viņi d.. Lasīt vairāk..(0)
Diezgan plašs preču klāsts dažādiem elektroinstalācijas darbiem. Iespējams sarunāt arī atlaides. Lasīt vairāk..(0)
Diezgan bieži apmeklēju šo veikalu. Patīk plašais preču klāsts un laipnā apkalpošana. Tā tik turēt! Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 22 Februāris 2013 14:39
1
Vēlējos nopirkt Sadolin Bindo 7 krāsu šajā veikalā, jo pietrūka istabas krāsošanas finišam. Izrādās - veikals Sadolin produktus nepiedāvā, tikai Vivacolor un citus ražotājus. Ļoti iepriecināja pārdevēja attieksme, nemēģinot piedāvāt savus produktus, jo var nesakrist tonis. Tā vietā viņš man ieteica doties uz K-Rauta un pirkt tieši tādu pašu mark.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..