autors: Kristaps
» 28 Novembris 2019 09:49
1
Sveiki uzņēmēji un meistari. Esiet ļoti uzmanīgi sadarbojoties ar šo uzņēmumu. Manā gadījumā rēķina apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem velk garumā jau trīs mēnešus. Šobrīd ir vien solījumi, ka samaksās nākošnedēļ un tā nedēļu no nedēļas. Par darbu izpildi ir noslēgts līgums. Lasīt vairāk..(0)
Заказала металлическую дверь с МДФ 10/10mm : Artemida за 180 евро, а монтажники привезли очень похожую за 155 евро металлическую дверь с отделкой МДФ для квартиры и дома, с другими характеристиками. Думаю, что я не единственная, кого хотели обмануть. Директор доказывал мне, что эта та дверь, которую я заказала. Но я от заказа отказалась. В итоге .. Lasīt vairāk..(0)
Meisters Toms no www.tomtex.lv runā, sola labi, bet strādā kā no palīgskolas, netīrīgi, mēsli visu nedēļu žūst istabā, nepārtraukti skaidro, kā jāstrādā, bet paša darba rezultātsb riesmīgs. Man pirmais remonts, bet nācās pa vakariem pašai mācīties, lai otrā dienā skaidrotu, kā vajag. Aizkaru stangu (1,80) ar 3cm nobīdi-horizontāli. Tapetes augšā kā.. Lasīt vairāk..(0)
Nopirku ozola masīvkoka grīdas dēļus Parketa Salā jeb SIA Baltic Floors par augstu cenu, kas izrādījās brāķis, ko apstiprināja sertificēts būvinženieris (ir atzinums).To, ka pārdevuši man brāķi pēc ilgām diskusijām mutiski atzina arī Parketa Salas darbinieks Imants Dauksts un solīja atgriezt daļu no samaksātās naudas, ko neatgrieza un pat vairs nec.. Lasīt vairāk..(1)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 15 Septembris 2015 18:39
1
Briniškiga sadarbiba. Paldies par skaisto virtuves virsmu. Jelena Lasīt vairāk..(0)
autors: Jānis Jaško
» 2 Aprīlis 2013 15:49
1
Mainīja iestieptos griestus, pēc plūdiem augšstāva dzīvoklī. Atsaucīgi, darbus izdarīja kvalitatīvi, cena ļoti laba. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..