Pasūtīju metāla durvis dzīvoklim, esmu ļoti apmierināts ar pirkumu. Durvīm ir laba skaņas slāpēšana, man ir par skydas ir tikai labas atsauksmes. Iesaku viņus ja gribas tiešam labas durvis. Deniss Lasīt vairāk..(0)
Paldies ka Jūs esat. Vieniga vieta kur iespejams nestandrta durvis nopirkt Vilnis Lasīt vairāk..(0)
Pasūtīju internetā metāla durvis, sanāca pavisam nedārgi, saņēmu kvalitatīvu un ātru servisu. Iesaku ielūkoties : http://sosdienests.lv/metala-durvis-supporta Raitis Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 18 Decembris 2017 13:50
3
6
Ļoti kvalitatīvas metāla durvis !Profesionāli meistari !Laipna attieksme,darbu izpilde noteiktajos termiņos ! Tāds ir SIA "PRODO" darbs ! PALDIES !!!! Elga Paidere Lasīt vairāk..(7)
Uzlikām mājai sētu no koka dēļiem. Betona stabi un pasētas tika izveidotas pēc mūsu skicēm, personāls piegāja mūsu vēlmēm un vajadzībām ar vislielāko rūpību un pats svarīgākais sākuma tāme sakrita ar beigu, kas ne vienmēr celtniecībā ir bieži sastopams... Jebkurā gadījumā iesaku, ja nepieciešama sēta droši www.jumburgs.lv Anita Lasīt vairāk..(0)
Vakar www.ldm.lv man uzstādīja 5 koka logus. Esmu pilnīgi apmierināta. Tika noteikti visi zipildes termiņi un tika piešķirta nepiela atlaide. Vēlos sacīt, ka iegādājos no www.ldm.lv koka logus un biju apmierināta ar cenām, kvalitāti. Varu droši ieteikt pārējiem. valerija Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..