Iesaku izmantot kādu no šī uzņemuma pakalpojumiem, manā gadījumā tā bija apkures katla iegāde un uzstādīšana. Liels Jums paldies!Atsaucīgs un izpalīdzīgs pārdevējs , kurš palīdzēja izprast kas man ir labāk nepieciešams necenšoties iesmērēt produktu , kurš man galīgi nav nepieciešams. Ātra un operatīva produkta piegāde noteiktajos termiņos. Uzstādīš.. Lasīt vairāk..(0)
Хороший сантехник. Берется даже за сложные случаи. Два сантехника отказались делать он сделал. Svetlana Lasīt vairāk..(0)
autors: Andris Esītis
» 25 Aprīlis 2018 16:41
1
2018.g. 6.aprīlī vienīgais šī uzņēmuma darbinieks, kā arī šī uzņēmuma īpašnieks vārdā Ints atbrauca uz dzīvokli uzstādīt jaunu ūdens skaitītāju. Diemžēl šis darbinieks neprata noslēgt ūdenī dzīvoklī, un tā rezultātā notika stipra ūdens noplūde, kas sabojāja dzīvokļa grīdas. Kaut gan mājas lapā www.skaiti.lv ir rakstīts, ka meistars pats noslēdz ūde.. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 13 Februāris 2018 00:22
1
Internetā atrdām uzņēmumu www.aquafix.lv , pasūtījam konsultāciju stāvvadu nomaiņai un ūdensskaitītāju nomaiņai. Atbrauca meistars, piedāvāja 2 veida amteriālus, mēs izvēlējamies lētākas PPR trubas, 20 minūšu laikā saskaitīja materiālus un pateica summu, sarunājam laiku, kad varēs uzsākt darbus. Vienas dienas laikā viss bija uztaisīts. Remonts pabe.. Lasīt vairāk..(0)
Kamīnkrāsns no TERMOMAX-Latvijas ražojums,pilnīgs brāķis.Stelējot nekas nau pēc izmēriem,augšas pieslēgima caurums neatbilst,trešo reizi kurinot sasprāga augša.! DAIGA Lasīt vairāk..(0)
Купила печкуLEIC AKL45 , кашмар , при подключении духовки дверь рассыпалась на мелкие кусочки , ручка осталась в руках .Хорошо без травм . Деньгине возвращают , говорят в ремонт или обмен . Но она не нужна , таймер не переключает температуру . шпарит как печь в саласпилсе или место ей в крематории . Хотите быть счастливым не имейте дел с этим прода.. Lasīt vairāk..(0)
Vēlos informēt visus , kuri plāno iegādāties apkures katlu pie šī pārstāvja! Šī uzņēmuma pārstāvis Raimonds Ulmis tirgo Poļu Kamen katlus. Šis cilvēks pēc katla pārdošanas liek maksāt papildus 150 euro par regulēšanu , par kuru netika nekas runāts - nostādīja fakta priekšā. Sakontaktēties pēc katla iegādes ar viņu nav iespējams un uz servisa apkopi.. Lasīt vairāk..(0)
SIA "Grobiņas SPMK" apkures katliem ir slikta kvalitāte. Par to pārliecinājos pēc 5 gadu lietošanas, jo tiek izmantots sliktas kvalitātes metāls. Andris Lasīt vairāk..(0)
08.03.2014. veicu kaminkrāsns pasūtīšanu www.kaminkrasnis.lv ( Kaspars Grauze ) un uz 01.06.2014. nav veikta ne preces piegāde ne solītās naudas atgriešana. No kominikācijas kompānijas pārstāvis izvairās. Iespējama krāpšana. Jāizvairās no jebkādām priekšapmaksām. Andis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..