Bankas, kredīti un līzings
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Labdien!rakstu jums jo ir notikusi krapnieciba.apmekleju vietni toutcredit.com kur var panemt itka atro kreditu sakot no 500-10000€.sakas ar to ka vini atbild reizi diena vai vel ilgak jagaida.tad atsuta ligumu kuru ir japarksta un jaatsuta atpakal.tad menesi ilga sarakste itka jaizveido konts eoi-group.com.tatad toutcredit.lv atsuta id numuru ar k.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Valters
» 3 Novembris 2014 12:55
1
Labdien, Vēletos uzzinat atsauksmes par kreditoriem RANDOJA vai kads ir izmantoji vinu pakalpojumus? Man uz e-pastu atnaca piedavajums ja velos aiznemties laielu nadas summu man jaiemaksā 157.....Velos uzzinat cik tas ir droši, pats neatradu interneta nekadas majas lapas kur butu šis nosaukums RANDOJA. Lasīt vairāk..(0)
Šodien man atkal tur bija jāiegriežas un kārtējo reizi pārliecinājos par darbinieku profesionālismu,laipno apkalpošanu.Visas problēmas tiek ātri atrisinātas.Vienīgi bieži ir jāgaida ,jo klientu ir daudz,bet tas liecina ,ka šī banka ir cieņā jēkabpiliešu vidū.Rindas ir vienīgā problēma ar ko jāsaskaras šajā bankā. Lasīt vairāk..(1)
autors: Edzja
» 27 Marts 2013 08:41
4
1
Lai arī šī nav LV banka, turu savu kontu šeit. Filiālē, kurā kārtoju lietas, darbinieku attieksme ir ļoti jauka. Domājams, ka tā varētu būt arī citās filiālēs. Arī i-banka šai bankai ir vienkārši lietojama, atšķirībā no Swedbankas, kur vajadzēja laiku, lai iebrauktu tās opcijās. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Gabi.lv
2020-10-21 12:40:59
Iepirkos pirmo reizi gabi.lv , ļoti ērti un ātri saņēmu savu pasūtījumu. Liels paldies.
internetveikalu www.korbotex.lv
2020-10-17 10:34:42
Šā gada 25. septembrī pasūtīju internetveikalā www.korbotex.lv mobilo telefonu par 491 eiro, pārskaitīju naudu, pēc 10 dienām zvanīju preces nav un nezinot kad ..