Bankas, kredītiestādes (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Valters
» 3 Novembris 2014 12:55
1
Labdien, Vēletos uzzinat atsauksmes par kreditoriem RANDOJA vai kads ir izmantoji vinu pakalpojumus? Man uz e-pastu atnaca piedavajums ja velos aiznemties laielu nadas summu man jaiemaksā 157.....Velos uzzinat cik tas ir droši, pats neatradu interneta nekadas majas lapas kur butu šis nosaukums RANDOJA. Lasīt vairāk..(0)
Šodien man atkal tur bija jāiegriežas un kārtējo reizi pārliecinājos par darbinieku profesionālismu,laipno apkalpošanu.Visas problēmas tiek ātri atrisinātas.Vienīgi bieži ir jāgaida ,jo klientu ir daudz,bet tas liecina ,ka šī banka ir cieņā jēkabpiliešu vidū.Rindas ir vienīgā problēma ar ko jāsaskaras šajā bankā. Lasīt vairāk..(1)
autors: Edzja
» 27 Marts 2013 08:41
4
1
Lai arī šī nav LV banka, turu savu kontu šeit. Filiālē, kurā kārtoju lietas, darbinieku attieksme ir ļoti jauka. Domājams, ka tā varētu būt arī citās filiālēs. Arī i-banka šai bankai ir vienkārši lietojama, atšķirībā no Swedbankas, kur vajadzēja laiku, lai iebrauktu tās opcijās. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..