Darba devēji – uzņēmumi (15) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Четыре месяца назад уволился. а расчет так и не получил. Хозяин посылает далеко и надолго ссылаясь на пандемию. Коллеги, обходите эту фирму стороной, денег не увидите, не надейтесь. Одни обещания и отправка в трудовую инспекцию. Sergej Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Decembris 2018 18:59
1
Ja jums CEFS piedāvā strādāt Vācijā SIA,,MEKO,, ,tā nebūs laba drbavieta.SIA,,MEKO,, ir ģimenes uzņēmus.Kurā strādā tēvs ,dēls un meita.Atieksme pret darbiniekiem ir ļoti bezkaunīga un bieži pazemojoša.Arī ar darba stundām šmaucas . Dzīves apstākļi samērā normāli. Ļoti svarīgi zināt vācu valodu!!Savādāk neko labu negaidiet.Vāc darbinieki ir bieži n.. Lasīt vairāk..(0)
Nesen biju uz darba interviju šajā iestādē iserviss.lv , ja izdomājat doties uz šo kompāniju strādāt, tad neiesaku. Kompānijas direktore iedomājusies no sevis nez ko, loti neprofesionāli vada darba interviju ar savām personiskajām piezīmēm un uzskata, ka svešu cilvēku jau pirmajā reizē var uzrunāt uz tu un savā zinjā noniecināt, galvā par daudz sak.. Lasīt vairāk..(0)
autors: dace
» 26 Marts 2015 19:05
1
Vēlējos padalīties savā pieredzē par Swarovski. Nostrādāju tur kādu laiku. Kad uzsāc tur darbu viņi sola, ka jau pārbaudes laikā alga bus ap 400 euro, bet pēc pārbaudes laika attiecīgi vēl lielāka. Taisnīa ir tāda, ka esot uz pārbaudes laika labi ja kopā 200 eiro saņemsi, ja kaut kas nepatīk - ej prom! Savu solīto noliedz. Kad uzsāc darbu tev ir.. Lasīt vairāk..(0)
LDM (Rīga, 2789x)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 26 Februāris 2015 19:58
1
Strādnieki,kas strādā firmā-LDM- Nekad laicīgi nesaņem naudu,šoreiz nemaksā,jau gandrīz tīs mēnešus,kaut pasūtijumi ir pilns. Mūžīgā atruna,gaidam naudu,nācās iet projām,jo tik stipri darbu nemīlu,lai strādātu par velti. No šīs firmas mūkiet pa gabalu,manā vietā pieņēma divus,tie kad uzzināja,ka ir ar samaksu,tad bija projām,tajā pašā dienā...Inte.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Solvita
» 30 Novembris 2014 18:34
1
Šajā bārā nodarbojas ar konsumāciju. Darba sludinājumā tiek rakstīts, ka aicina darbā viesmīles, bet patiesībā tiek meklētas meitenes, kuras izkrāpj no vīriešiem naudu. Ļoti slikta attieksme no vadības puses, menedžere ir nepieklājīga un izturas ar necieņu pret jaunajām darbiniecēm. Bārā atmosfēra un izskats kā striptīzklubā. Neiesaku nevienam šo b.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 18 Novembris 2014 18:08
1
1
Fiziski smags darbs kārtot preci zālē. Vadībai alga nav 280 eiro mēnesī, tāpēc pat nenojauš, kā ir kad uz svētkiem vergi paliek bez naudas. Pārdevēja-krāvēja Lasīt vairāk..(0)
autors: Aigairs
» 19 Septembris 2014 11:18
1
Radinieku kantoris, kur alga tiek maksāta aploksnēs un gadās, ka neizmaksā pat to!Raivis Kurpnieks personā kurš runā vienu bet dara ko citu.Pelna nesamaksājot algu un nodokļus.Darba laikā tiek lietots alkohols, un netiek ievēroti veselībai droši apstākļi, kā arī drošības notiekumi!Firmā izmantotie izejmateriāli ir brāķis, par kuru klients pārmaksā!.. Lasīt vairāk..(0)
Uzņēmums kurā nenovēlu nevienam strādāt!!! Attieksme pret darbinieku ir vienkārši drausmīga. Darbinieks tur vispār tiek vērtēts kā pēdējais ... . (Atvainojos par izteicienu!) Nepietiek ar to, ka cilvēki naudu nesaņem mēnešiem vai tikai kādas kapeikas, kas laiku pa laikam tiek atvēlētas, vēl vadība var mierīgi uz jautājumu "cik izmaksāt algās cilvēk.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis