Uzņēmums piegādā absolūti nekvalitatīvu preci (zeķes. Ražotas kaut kādā Turcijas rūpnīcā), kura neatbilst sākotnējo uzrādīto paraugu kvalitātei nu nemaz. Daudzkārtēji sola labot preces kvalitāti, mainīt piegādāto preci, bet gala rezultātā neko tā arī nespēj nodrošināt. Tā kā preci nespējam pārdot, prasījām atpakaļ samaksāto naudu. Ar lielām grūtīb.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Meceslavs Bogdanovs
» 6 Decembris 2016 17:18
1
Draudzīga komanda ar ļoti gudriem cilvēkiem, kuri palīdz ar jebkuru jautājumu. Piesaistīju finansējumu uz ļoti labiem nosacījumiem. Rekomendēju! Lasīt vairāk..(0)
Iegaadaajos no Valmieras novada tejzines Zeltites Kavales priezzu ciekuru uzlejumus un dazas tejas. Diemzel apkalposana briesmiga, apmaksas apstiprinaajumu neizdeva, iedomiga un nekaartiiga daama. Anna Berzina Lasīt vairāk..(0)
Visus iesaku uzmanīties un ar pēcapmaksu nestrādāt ar Juri Kminu. skaisti runā, bet ar parādiem nenorēķinās. Izvedām būvgružus no viņa būvobjektiem Bruņinieku ilas Rīgā un Grāfa laukuma, Iecavā. Jānis Lasīt vairāk..(0)
autors: Pēteris Plūksne - Strauss
» 26 Novembris 2014 00:06
1
NEVIENAM, NEKAD NEIESAKU NOLĪGT FIRMU "COUNTIN" INVENTARIZĀCIJAS VEIKŠANAI JŪSU VEIKALĀ!!! TAS BŪS PILNĪGI BEZJĒDZĪGI UN JŪS TIKAI PAŠI SEV RADĪSIET LIEKAS PROBLĒMAS! ESMU LIELVEIKALA PĀRDEVĒJS UN NESEN ŠĪ FIRMA VEICA PIE MUMS INVENTARIZĀCIJU. TAS IR VIENKĀRŠI ĀRPRĀTS! PĒC TAM JUMS NĀKSIES PAVADĪT VAIRĀKAS DIENAS, LAI SAKĀRTOTU TO ŠAUSMĪGO NE.. Lasīt vairāk..(0)
Pirms iepazinos, neko konkrētu par šo firmu un šo vīru nezināju, taču uzreiz pirmajā darījuma tikšanās reizē bija skaidrs, ka darīšana ir ar godīgiem un noteiktiem cilvēkiem. Slēdzām darījumus uz abpusējas uzticības un mutiskas norunas pamata, kā jau kārtīgiem vīriem pieklājas. Ar šādiem cilvēkiem un uzņēmumiem prieks sadarboties. Starp citu, viņu .. Lasīt vairāk..(0)
Jau sen sadarbojos ar šo vīru kokmateriālu un tehnikas jomās. Gadu gaitā jau izveidojusies sadarbība uz abpusēji savstarpējās uzticības bāzes. Tas atvieglo dzīvi un uzlabo darbu kvalitāti. Lasīt vairāk..(0)
Ir sanācis sadarboties kokmateriālu un citās jomās. Kas norunāts, tas izdarīts, kas arī ir pats galvenais sadarbībā. Lasīt vairāk..(0)
Datorsalona PRO LINE D klienti un sadarbības partneri patiešām ir VISLABĀKIE, jo IR UZTICAMI, ATSAUCĪGI, SAPROTOŠI un vienmēr novērtē priekšrocības, ko sniedz šis uzņēmums - laipna apkalpošana, plaša izvēle, labas preču un pakalpojumu cenas, elastīga atlaižu sistēma, ātrs un kvalitatīvs serviss un visiem vienmēr labs noskaņojums! Vienmēr laipni ga.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..