Apdrošināšanas pakalpojumi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Igors
» 23 Janvāris 2017 15:41
1
Nepērciet pie ERGO apdrošināšanu. Tur strādā nervu bojātāji un meli. Nopirku pie ERGO OCTA polisi un vienu dienu mani apturēja valsts policija un paziņoja ka jau ir beigusies apdrošināšana, bet es nevienu atgādinājuma SMS nebiju saņēmis, protams uzlika sodu, zvanīju uz ERGO un viņi teica ka esot izsūtījuši SMS, bet operators neesot man atsūtījis, t.. Lasīt vairāk..(0)
AAS Balta Jēkabpils filiālē strādā tiešām atsaucīgas un saprotošas darbinieces, paldies viņām.. Visi jautājumi, neskatoties uz jebkādiem ārēju faktoru ietekmi, tika atrisināti. Zane Lasīt vairāk..(0)
Šķiet, ka nedaudz apmuļķoja, kad mašīnai gāja uz beigām octa. Piezvanīja brokeris un pierunāja pagarināt polisi. Gandrīz paprasīja atronomisku cenu, pēc kā iebildu, ka jābūt taču krietni lētāk. Tomēr padevos un pasūtīju. Dēls pēc tam teica, ka internetā var atrast visizdevīgākos piedāvājumus. Neko jau īpaši nezaudēju, varbūt dažus latus. Neapmierin.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete