Uguns, darba aizsardzība
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Darba sakarā šis kungs bija pie mums ieradies, lai vadītu 2 dienu apmācības kursu mūsu darba CA komisijai. Apbrīnojama bija šī speciālista prasme ļoti interesanti pasniegt materiālu, jeb lieliskas lektora spējas. Vēlāk neformālās sarunās secināju, ka šis vīrs ir ne tikai labs savas lietas speciālists "uz papīra", bet gan īsts patriots ar visu sirdi.. Lasīt vairāk..(0)
Šis veikals atsūtīja man uz e-pastu piedāvājumu ar peču katalogu un cenām. Likās tīri pieņemami, tāpēc sarunājām, ka ar visiem saviem darbiniekiem dosimies pie šiem, lai var pielaikot un iegādāties darba apģērbu un apavus. Veikalā kompetenti un laipni pārdevēji palīdzēja visu vajadzīgo izvēlēties par pieņemamām cenām. Par cik tagad visi izmēri bū.. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti laba un ilggadēja sadarbība ar mūsu ugunsdzēsējiem, it īpaši komandieri Dzintaru Cvilikovski. Cilvēki, kas gatavi izdarīt vairāk, kā no viņiem prasa un vienmēr palīdzēt. Visu cieņu mūsu glābējiem! Lasīt vairāk..(0)
Pāris reižu esmu sadarbojies. Zinošs, akurāts cilvēks, kas savu lietu saprot. Ir vērts izmantot viņa pakalpojumus, ja nepieciešams sakārtot dokumentāciju savā uzņēmumā. Lasīt vairāk..(0)
Bija interesanti tur mācīties. Lekcijas vadīja zinoši speciālisti šajā jomā, kas prata aizraut un ieinteresēt. Tika iegūtas tiešām reālas zināšanas, kas noder arī ikdienas darbā. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..