Darba aizsardzības pakalpojumi (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Šis veikals atsūtīja man uz e-pastu piedāvājumu ar peču katalogu un cenām. Likās tīri pieņemami, tāpēc sarunājām, ka ar visiem saviem darbiniekiem dosimies pie šiem, lai var pielaikot un iegādāties darba apģērbu un apavus. Veikalā kompetenti un laipni pārdevēji palīdzēja visu vajadzīgo izvēlēties par pieņemamām cenām. Par cik tagad visi izmēri bū.. Lasīt vairāk..(0)
Pāris reižu esmu sadarbojies. Zinošs, akurāts cilvēks, kas savu lietu saprot. Ir vērts izmantot viņa pakalpojumus, ja nepieciešams sakārtot dokumentāciju savā uzņēmumā. Lasīt vairāk..(0)
Bija interesanti tur mācīties. Lekcijas vadīja zinoši speciālisti šajā jomā, kas prata aizraut un ieinteresēt. Tika iegūtas tiešām reālas zināšanas, kas noder arī ikdienas darbā. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..