Bērnu audzināšana
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Dārziņa vadlīnijas,attieksmi pret klientiem un darbu labi prezentē pašas vadītājas publicētā uzruna vecākiem facebook grupā. Teksts bija garš un interesentiem varu nosūtīt visu, bet kopsavilkumā beigas citēju: "Mēs nevēlamies dzirdēt rūgtus vārdus, ka nekas nav iemācīts un apgūts vai viss sliktais nāk no Saliņas. Ja nav labi un neapmierina, tad ir .. Lasīt vairāk..(0)
Gribu pabrīdināt citus vecākus, lai nepiedzīvotu tādu vilšanos kā mēs. Diemžēl bērna dzimšanas dienas ballīte "Telpa bērnam" bija vissliktākā manā pieredzē. Nevienam neiesaku šo tukšo solījumu organizāciju, lai gan iespaids no mājas lapas un pēc telefona sarunas, šķita profesionāls, realitātē vis ir nožēlojami. Zemē nomesta nauda, un sabojāts garas.. Lasīt vairāk..(0)
Kopā ar bērniem noteikti ieteicams apmeklēt Bērnu Zinātnes centrs Z(in)oo Cēsīs, Poruka ielā 8 - ir gan pastāvīgās, gan ceļojošās ekspozīcijas, bērni paši var darboties un daudz ko izmēģināt, notiek arī dažādi pasākumi. Prieks, ka kaut kas tāds Latvijā, pie tam ārpus Rīgas, izveidots. Katrīna Lasīt vairāk..(1)
Radošas, aizraujošas grafikas nodarbības bērniem pieejamas jaukajā un mājīgajā Grafikas skoliņā, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Līdzi nav jāņem nekas, tikai idejas skicei, kas aizraujoša procesa laikā kļūst par mākslas darbu. Jaukākais ir tas, ka nodarbībās var piedalīties arī vecāki. Arnita Lasīt vairāk..(0)
Lieliska interešu izglītības vieta, kur prieks atgriezties un pavadīt laiku. Piedāvā dažāda veida pulciņus sākot ar zīmēšanu un kokapstrādi, beidzot ar robotiku, dejām un citām interesantām nodarbēm. Reinis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..