Kopā ar bērniem noteikti ieteicams apmeklēt Bērnu Zinātnes centrs Z(in)oo Cēsīs, Poruka ielā 8 - ir gan pastāvīgās, gan ceļojošās ekspozīcijas, bērni paši var darboties un daudz ko izmēģināt, notiek arī dažādi pasākumi. Prieks, ka kaut kas tāds Latvijā, pie tam ārpus Rīgas, izveidots. Katrīna Lasīt vairāk..(1)
Radošas, aizraujošas grafikas nodarbības bērniem pieejamas jaukajā un mājīgajā Grafikas skoliņā, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Līdzi nav jāņem nekas, tikai idejas skicei, kas aizraujoša procesa laikā kļūst par mākslas darbu. Jaukākais ir tas, ka nodarbībās var piedalīties arī vecāki. Arnita Lasīt vairāk..(0)
Lieliska interešu izglītības vieta, kur prieks atgriezties un pavadīt laiku. Piedāvā dažāda veida pulciņus sākot ar zīmēšanu un kokapstrādi, beidzot ar robotiku, dejām un citām interesantām nodarbēm. Reinis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..