Kopā ar bērniem noteikti ieteicams apmeklēt Bērnu Zinātnes centrs Z(in)oo Cēsīs, Poruka ielā 8 - ir gan pastāvīgās, gan ceļojošās ekspozīcijas, bērni paši var darboties un daudz ko izmēģināt, notiek arī dažādi pasākumi. Prieks, ka kaut kas tāds Latvijā, pie tam ārpus Rīgas, izveidots. Katrīna Lasīt vairāk..(1)
Radošas, aizraujošas grafikas nodarbības bērniem pieejamas jaukajā un mājīgajā Grafikas skoliņā, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Līdzi nav jāņem nekas, tikai idejas skicei, kas aizraujoša procesa laikā kļūst par mākslas darbu. Jaukākais ir tas, ka nodarbībās var piedalīties arī vecāki. Arnita Lasīt vairāk..(0)
Lieliska interešu izglītības vieta, kur prieks atgriezties un pavadīt laiku. Piedāvā dažāda veida pulciņus sākot ar zīmēšanu un kokapstrādi, beidzot ar robotiku, dejām un citām interesantām nodarbēm. Reinis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..