Pēkšņi iedomājos par kādu skaistu un aizraujošu vasaru, par kuru vēl nesen runāja mani nu jau pieaugušie bērni. Un atcerējos tāpēc, ka tovasar pirmo reizi bērnus vēl pirmskolas vecumā ''riskējām'' nodot svešu cilvēku rokās uz veselu nedēļu, kas man, kā māmiņai, likās kā mūžība... Un nespēju šodien atturēties no kārdinājuma, tāpēc ielūkojos mājasla.. Lasīt vairāk..(0)
vienkārša, bet ļoti efektīva un smalka metodika. daudzpusīgi attīsta bērnus, iemāca mammām dažādus venkāršus paņēmienus kā radoši darboties ar mazajiem arī mājās. pati ar 2 bērniem esmu apmeklējusi vairākas grupas sākot ar mazāko līdz klavieru spēlētājiem Rīgā, Juglas klasē, vislabākās atsauksmes. klases darbojas visā Latvijā un apgūt klavieru u.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..