Sveiki. Vēlētos izteikt savas domas par RTU Zinātnisko bibliotēku Ķīpsalā. Patīkami pārsteidz telpu noformējums. Mierīga darba atmosfēra, ir iespēja atpūsties ērtos atpūtas stūrīšos. Pretimnākošs personāls. Vārdu sakot, ja jums ir nepieciešamība aiziet turp, kur var garīgi pilnveidoties patīkamā atmosfērā, iesaku apmeklēt RTU Zinātnisko bibliotēku... Lasīt vairāk..(0)
Mācos jau ceturto gadu Rīgas Tehniskajā universitātē (Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta students) un varu droši apgalvot, ka tā ir labāka izvēle tiem, kuri vēlās kļūt par inženieriem. Uzsākot strādāt projektēšanas birojā, sāku saprast, cik svarīga ir tā informācija un sapratne, ko sniedz RTU mācību spēki. RTU ir vienīgā augstskola, kur.. Lasīt vairāk..(0)
Šī universitāte spēj atvērt tik daudzas iespējas nākotnē, ka prieks tur mācīties. Mācos tikai 1.kursā, bet jau varu teikt, ka neesmu kļūdījusies ar univesitātes izvēli. Īpaši gribu uzteikt IVF, ļoti labi pasniedzēji :) Ligita Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..