Sveiki. Vēlētos izteikt savas domas par RTU Zinātnisko bibliotēku Ķīpsalā. Patīkami pārsteidz telpu noformējums. Mierīga darba atmosfēra, ir iespēja atpūsties ērtos atpūtas stūrīšos. Pretimnākošs personāls. Vārdu sakot, ja jums ir nepieciešamība aiziet turp, kur var garīgi pilnveidoties patīkamā atmosfērā, iesaku apmeklēt RTU Zinātnisko bibliotēku... Lasīt vairāk..(0)
Mācos jau ceturto gadu Rīgas Tehniskajā universitātē (Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta students) un varu droši apgalvot, ka tā ir labāka izvēle tiem, kuri vēlās kļūt par inženieriem. Uzsākot strādāt projektēšanas birojā, sāku saprast, cik svarīga ir tā informācija un sapratne, ko sniedz RTU mācību spēki. RTU ir vienīgā augstskola, kur.. Lasīt vairāk..(0)
Šī universitāte spēj atvērt tik daudzas iespējas nākotnē, ka prieks tur mācīties. Mācos tikai 1.kursā, bet jau varu teikt, ka neesmu kļūdījusies ar univesitātes izvēli. Īpaši gribu uzteikt IVF, ļoti labi pasniedzēji :) Ligita Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..