Lai iegādātos kādu no "darbiem" ir jāmaksā 2,35 eiro par 2 kb apjomīgu "darbu", ko saņem pats autors? - saņem ~ 0,16 eiro. Neviens nav spējīgs par tāda apjoma "darbu'' maksāt tik neadekvāti daudz. Students Lasīt vairāk..(1)
autors: baiba stalidzane
» 27 Aprīlis 2013 21:55
1
Tā ir labākā vieta Latvijā, kur apgūt ar kalnos kāpšanu saistītās lietas. Pasniedzēju vidū ir bijušie un esošie labākie Latvijas alpīnisti, piemēram, Pēteris Kūlis. Ne tikai teorētiskās nodarbības ir labas, bet arī praktiskās - kāpšana pa mākslīgo sienu Ķengaragā, nodarbības Valmierā Baiļu Sporta bāzē, Lieldienu pārgājiens Latvijā un noslēgumā Klin.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Māris
» 26 Marts 2013 19:27
1
Ja ir vēlēšanās saprast fotogrāfijas pamatus, attīstīt jau esošās iemaņas vai apgūt fotografēšanu profesionālā līmenī, varu ieteikt izvēlēties atbilstoša līmeņa kursus Fotoakadēmijā. Maksa par kursiem nav pati zemākā, taču kursus vada fotogrāfi, kuru vārdi komentārus neprasa, līdz ar ko nodotās zināšanas ir ļoti vērtīgas. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..