Paldies saimniecei par jauko uzņemšanu. Pretimnākoša, laipna, centīsies palīdzēt cik ir viņas spēkos. Ļoti jauka, skaista vieta. Apkārtne visa skaisti sakopta un ierīkota. Varu teikt tikai to labāko. Noteikti iesaku. Paldies saimniecei. Santa Lasīt vairāk..(0)
Nebrauciet atpūsties uz kempingu campsīveri, jo var sanākt kā mums!!! Trešdien sazinamies ar campsīveri kempingu un prasam vai ir iespējams no piektdienas līdz svētdienai palikt ar teltīm, uz ko tiek saņemta atbilde, ka viņiem ir liela aizņemtība un daudz palikt gribētāji, bet vienu telts vietu mums ievēlēs un mēs varam braukt un palikt. Piektdien.. Lasīt vairāk..(0)
Šeit noteikti nevar baudīt klusumu un mieru!!! Uzmanieties, te klienti netiek brīdināti, ka teritorijā notiek sporta spēles, ar visām sekām!! Kempinga administrācija nav spējīga apklusināt iereibušas kompānijas!! Reinis Lasīt vairāk..(0)
Vēl nebiju pabeigusi rakstīt atsauksmes nosaukumu, kā mutē saskrēja siekalas, atceroties supergaršīgo un skaisti noformēto ābolu strūdeli ar vaniļas mērci. Pat ja nav paredzēts šeit apstāties, lai padzīvotos un atpūstos, droši iegriezieties ieturēt gardu maltīti restorānā. Mājīgi iekārtots, patīkama apkalpošana, oriģināla ēdienkarte, arī kafija bij.. Lasīt vairāk..(0)
Ar visu labo par šo vietu variet iepazīties viņu mājaslapā www.dzintarkrasts.lv un ziniet, nebūs melots. Vieta ir fantastiska! Bet....pēc ilgiem laikiem ar vīru nolēmām atpūsties nevis komfortablā namiņā, bet pāris naktis pavadīt teltī. Pirms uzcelt teltis, iepazināmies ar apkārtējo teritoriju un secinājām, ka mums šeit patīk. Ar teltīm bijām mēs, .. Lasīt vairāk..(2)
Pagājušajā vasarā izmantoju šīs atpūtas vietas piedāvāto servisu, un guvu tikai pozitīvas emocijas. Daudzveidīgs naktsmītnes piedāvājums - iespēja celt teltis vai dzīvot viesu mājā. Ļoti patika piedāvātās iespējas sportam vai izbraucieniem ar laivu pa Rāznas ezeru. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..