Pirtis, svinību vietas (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Prieks par garšīgiem ēdieniem un līksmu 60 gadu jubilejas ballīti. Paldies Gintai un Mārim. osvalds.leitis@gmail.com Lasīt vairāk..(0)
Neticat kas rakstīts.80 cilvēkiem vietas nav,Pirti nevar iesildīt,dīķi tikt nevar. gints Lasīt vairāk..(0)
Bijām pasūtījuši telpas viena vakara pasākumam. Ļoti laba, skaista vieta ar plašām atpūtas iespējām, it īpaši vasarā, kad turpat blakus var peldēties ezerā un izmantot sporta laukumus lielākiem pasākumiem un pat organizētām kolektīvu sporta spēlēm. Pati viesu māja diezgan liela, ar pietiekami daudz guļvietām un arī pirti. Pēc pirts īpaši patika auk.. Lasīt vairāk..(0)
Biju uz pasākumu un secināju, ka ļoti laba, ērta zāle dažādu pasākumu rīkošanai. Pietiek vietas gariem galdiem, dancot gribētājiem un mūziķiem. Arī ēdināšana ir laba un turpat uz vietas, par cik kafejnīca. Lasīt vairāk..(0)
Komplekss atrodas pie radžu ūdenskrātuves. Varu teikt tikai to labāko, ļoti skaista vieta, un plašs iespēju klāsts.. Iespēja noīrēt pirtis, kempingus, laivas, katamarānus un tml... Viena no visskaistākajām vietām Jēkabpilī kur prieks atgriezties Lasīt vairāk..(0)
Ar dzīvesbiedri bijām tur, kā saka, attīrīties. Ļoti patīkama un mājīga atmosfēra - nu īsta laiku pirtiņa. Pati pirtniece ar lielisku humora izjūtu un prasmēm pirts lietās, kā arī dziedināšanā. Bija tiešām lieliska sajūta pēc pirts. Iesaku aizbraukt arī citiem. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis