Superīga vieta kur pavadīt pirmās dienas pēc salaulāšanās. Saimnieki bija sarūpējuši pat dāvaniņu liels paldies viņiem mēs noteikti atgriezīsimies!! Veiksmi turpmāk!! Gunita Lasīt vairāk..(0)
ĻOTI ĻOTI slikta virtuve,cena kā labākajos Rīgas restorānos,bet ui...salātu izvēle nav.Paņēmu samu,prasīju bez piedevām,bet tad būtu trīs zirņu lapas un miltu mērce,miltu mērce izsmērēta pa visu šķīvi...jutos slikti,ļoti slikti un sams sašķīdis kā putra. Un iebraucamais ceļš,tas tikai domāts zirga ratiem...apkalpojošais personāls ļoti jauks. anna Lasīt vairāk..(0)
Šai viesnīcai viesi nav vajadzīgi. Rezervāciju var nereģistrēt, alternatīvs piedāvājums vienkārši smieklīgs. Kā šodien var atļauties likt viesiem doties prom.. Neiesaku nevienam. Andris Lasīt vairāk..(0)
Sirsnīgs paldies fantastiskajam personālam par lielisko uzņemšanu un apkalpošanu. Jūs esat vislabākie! Ēdiens garšīgs, apkalpošana ideāla. Pirtiņa kolosāla! Esam ļoti pateicīgi par lielisko pasākumu, kurš izdevās pateicoties Jūsu darbam! Mairita Lasīt vairāk..(0)
Sveiki! Svinējām Jauno gadu viesu namā Ieviņas, pie Murjāņiem. Pēc svinībām nolēmu padalīties ar redzēto. Uzrakstīju atsauksmi viesunamiem.lv, bet tā uzreiz nākošajā dienā tika izdzēsta. Tādēļ rakstu citos portālos, lai citi zin. Ienākot viesu namā, acīs uzreiz metas izdilušais lamināts, nodomāju- nav līdzekļu nomainīt. Otrajā stāvā istabiņām dur.. Lasīt vairāk..(0)
Liels paldies par vakaru Annās! :) Ļoti mājīga, skaista vieta. Pieejams viss nepieciešamais, lai saorganizētu lieliskas svinības. Kubulinš zem zvaigžņotām debesīm ir fantastisks, un ja pirtiņu papildina aromātiskās eļļas, tad kas gan ķermenim un garam var būt labāks :) Lelde Lasīt vairāk..(0)
Neko labu pateikt nevaru,500 eiro paņēma par kompleksa īri, un vēl nav atgriezuši.Pakalpojumu atteica Inga Ervalde. Lāsma Lasīt vairāk..(0)
Kad ar ģimeni plānojām pāris dienas padzīvoties Vidzemes jūrmalas tuvumā. Viss jau būtu labi, bet mums ir netikums to darīt tikai iepriekšējā vakarā pirms izbraukšanas, līdz ar to krietni sarežģījot iespēju tikt vietā, kas patīk, nevis ir brīva. Kad uzzvanīju ''Vējavu'' saimniecei, brīnums notika un uzzinājām, ka brīva vēl ir lielā māja tieši uz pā.. Lasīt vairāk..(0)
Lieliska vieta netālu no Ventspils, ventas krastā. Dievīgas maltītes, komfortabli kempingi un jauka apkalpošana. Ir gadījies tur svinēt jauno gadu. Iesaku visiem, kas vēlas atzīmēt kādus svētkus vai pavadīt nedēļas nogali ar draugiem, radiem. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..