Izklaides centri, spēles
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Mani ši loterijas sindikātu iestāde pierunāja iesaistīties ar 526 EUR lielu naudas summu lai vinnēt naudu par aptuveni 2-3 tūkstoši laimesta summa nebija liela nolēmu ka nekrāps, bet nu loterija ir beigusies katru dienu sūtu vēstules bet nav par e-pastā atbildes esat gudrāki un nepiedalaties caur šo kompāniju viens no viņiem ir Latvietis. Esat gud.. Lasīt vairāk..(15)
Lieliski pavadīts laiks kopā ar draugiem! Stunda, kas pavadīta mistisko viduslaiku gaisotnē risinot interesantas mīklas un uzdevumus! Noteikti ieteiktu aiziet gan ģimenes, gan draugu kompānijā. Ilze Lasīt vairāk..(0)
Отличная игра! Хотя комнату до конца непрошли- всё равно получили только позитивние эмоции. Менеджер молодец - общительный, помогал как мог - плюсик ему. Обязательно планируем пройти и вторую комнату. Рекомендую - непожелеете. Jevgenijs Lasīt vairāk..(0)
Septembra beigās bijām aizbraukuši uz Aerodium. Varu teikt tikai to labāko! Personāls ir vienkārši superīgs! Instruktori smaidīgi, laipni, jautri un atsaucīgi, kaut gan pilns ar cilvēkiem un darba daudz! Priecēja attieksme pret latviešiem. Lai arī rindā gaidīja grupa no Norvēģijas, instruktors smaidot paziņoja, ka savējiem taču vienmēr priekšroka! .. Lasīt vairāk..(0)
Viena no labākajām filmām ko esmu redzējis, no latviešu noteikti. Stāsts par to, kā veidojās tā gada izlase, par tās vienotību un nesaskaņām, par mērķiem un šķēršļiem to ceļā, par rakstura nesaderībām, cīņu un neatlaidību, lai tiktu uz pirmo Eiropas čempionātu basketbolā. Filma veidota uz patiesiem notikumiem, ar to tā arī ir divtik interesanta. Lasīt vairāk..(3)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..