autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Septembris 2015 17:55
1
Lieliski pavadīts laiks kopā ar draugiem! Stunda, kas pavadīta mistisko viduslaiku gaisotnē risinot interesantas mīklas un uzdevumus! Noteikti ieteiktu aiziet gan ģimenes, gan draugu kompānijā. Ilze Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 13 Jūnijs 2015 14:22
1
Отличная игра! Хотя комнату до конца непрошли- всё равно получили только позитивние эмоции. Менеджер молодец - общительный, помогал как мог - плюсик ему. Обязательно планируем пройти и вторую комнату. Рекомендую - непожелеете. Jevgenijs Lasīt vairāk..(0)
Septembra beigās bijām aizbraukuši uz Aerodium. Varu teikt tikai to labāko! Personāls ir vienkārši superīgs! Instruktori smaidīgi, laipni, jautri un atsaucīgi, kaut gan pilns ar cilvēkiem un darba daudz! Priecēja attieksme pret latviešiem. Lai arī rindā gaidīja grupa no Norvēģijas, instruktors smaidot paziņoja, ka savējiem taču vienmēr priekšroka! .. Lasīt vairāk..(0)
Ja vēlaties darba biedru, ģimenes vai draugu kopā būšanu padarīt interesantāku, radošuma bagātāku un aktīvu, uzticiet pasākuma organizēšanu Sandijam. Ļoti jauki bērniem domātie pasākumi. Pati esmu iemēģinājusi roku jautrās atrakcijās. Sandijs Krastiņš biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS - jautru pasākumu un piedzīvojumu organizācija, Mob.tel. +371 28.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..