autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Septembris 2015 17:55
1
Lieliski pavadīts laiks kopā ar draugiem! Stunda, kas pavadīta mistisko viduslaiku gaisotnē risinot interesantas mīklas un uzdevumus! Noteikti ieteiktu aiziet gan ģimenes, gan draugu kompānijā. Ilze Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 13 Jūnijs 2015 14:22
1
Отличная игра! Хотя комнату до конца непрошли- всё равно получили только позитивние эмоции. Менеджер молодец - общительный, помогал как мог - плюсик ему. Обязательно планируем пройти и вторую комнату. Рекомендую - непожелеете. Jevgenijs Lasīt vairāk..(0)
Septembra beigās bijām aizbraukuši uz Aerodium. Varu teikt tikai to labāko! Personāls ir vienkārši superīgs! Instruktori smaidīgi, laipni, jautri un atsaucīgi, kaut gan pilns ar cilvēkiem un darba daudz! Priecēja attieksme pret latviešiem. Lai arī rindā gaidīja grupa no Norvēģijas, instruktors smaidot paziņoja, ka savējiem taču vienmēr priekšroka! .. Lasīt vairāk..(0)
Ja vēlaties darba biedru, ģimenes vai draugu kopā būšanu padarīt interesantāku, radošuma bagātāku un aktīvu, uzticiet pasākuma organizēšanu Sandijam. Ļoti jauki bērniem domātie pasākumi. Pati esmu iemēģinājusi roku jautrās atrakcijās. Sandijs Krastiņš biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS - jautru pasākumu un piedzīvojumu organizācija, Mob.tel. +371 28.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..