autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 7 Aprīlis 2015 08:56
1
1
Super atmosfēra, izrotāts Lieldienām. Svētku noskaņa. Un salmu zaķis... :) Evita Lasīt vairāk..(0)
autors: ketija
» 15 Februāris 2015 20:06
1
Bījām šodien restorānā "Stargord" un stipri vīlos, pasūtīju grillā ceptu kartupeli ar bekonu un mērcīti un kraukšķīgi ceptu zivtiņu ar kartupeļu salmiņiem un sautētus kāpostus. Pirmkārt par zivi kad to atnesa tā izrādījās tā ir 5 miltos ceptas "neķidātas" reņģītes. Mana vaina kad nepaprasīju kāda zivs būs pasniegta jo ēdienkartē netika nekas rakst.. Lasīt vairāk..(0)
Ar bērniem no ārvalstīm bijām uz Pedvāles parku. Pusdienojām, attieksme no bārmenes puses- vienkārši briesmīga. Agrāk skaista vieta kur ieturēties un atpūsties. Tagad liekas ka atvainojos par izteicienu, bet esmu nonākusi bordelī. Bārmene sēd un dzer kopā ar klientiem, uzvedas izaicinoši un nepieklājīgi. žēl, ka ļoti labu iespaidu par vietu var sa.. Lasīt vairāk..(0)
Mierīga vieta pilsētas centrā ar patīkamu atmosfēru. Patīkami darbadienu vai brīvdienu vakaros aiziet un uzspēlēt biljardu ar draugiem ! Lasīt vairāk..(0)
Jauka vieta kur ir iespēja atbalstīt Dinamo kā arī pārējos lielā sporta pārstāvjus!Ir iespēja spēlēt biliardu kā arī malkot glāzi alus vai arī kaut ko stiprāku!Fanu kluba īpašnieks ir ļoti jauks cilvēks, vienmmēr atvērts jaunām idejām.Nessen tika atjaunots fanu kluba atpūtas sektors,kas ir nozīmīgi,jo skatoties hokeju jājūtas ērti. Fanu klubā ir i.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Māris
» 26 Marts 2013 19:33
1
Pilnīgi noteikti iesaku! Mājīgs iekārtojums, laba mūzika, neuzbāzīga atmosfēra un pieņemamas cenas. Atrašanās vieta Stabu ielā (pieklājīgā attālumā no Vecrīgas) nodrošina, ka bārs noteikti nebūs pārbāzts un kāda vieta atradīsies vienmēr. Šī ir īstā vieta, kur pasēdēt! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..