Tirdzniecība, dažādi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Ūdens putni- uzņēmums, kas sola organizēt pasākumu bērniem. Vadītāji nemāk komunicēt ar bērniem, ļoti rupji izturās. Nemāk noturēt bērnu uzmanību. Sabojāta gan diena, gan garastavoklis, Mājas lapā ir sadaļa "Atsauksmes". Bet atsauksmi atstāt nav iespējams. Laikām saprot, ka neka lana par viņiem uzrakstīt nevar. Olga Lasīt vairāk..(0)
autors: Laura Neverdie
» 20 Februāris 2017 13:44
1
Vēlējos pastāstīt savu lielisko iespaidu no kompānijas DāvanuSala. Ļoti patīkama tehniskā palīdzība. Kādu laiku atpakaļ iegādājos dāvanu kuponu sev - salonā Eosa. Biju nedaudz par to piemirsusi, un atcerējos tikai pēdējā nedēļā (derīguma termiņš jau gāja uz beigām). Mēģināju sazināties ar pašu salonu, lai pierakstītos procedūrai, taču izrādās, ka s.. Lasīt vairāk..(0)
Attieksme ļoti rupja, nievājoša, nerunājot jau par apkārtējo vidi - viss nekopts, netīrs, nekārtīgs. Aizbraucām veselu gaisa gabalu, lai iepazītos ar kaut ko neierastu, zvaigžņotu. Bet... Norādes noveda tumšā lauku sētā ar rejošiem suņiem. Bail kāpt ārā, zvanām, saka -nu ko, ejiet iekšā! Pirmā doma, vai nav bīstami atstāt mašīnu.. Saņemamies, ja ja.. Lasīt vairāk..(0)
Brinishkjiigs darbs-teicama kvalitaate un apkalposhana-iesaku visiem! Inga Everte Lasīt vairāk..(0)
Vēlos pateikt paldies Fotosiena komandai par jautro fotoautomāta atrakciju! Fotoautomāts bija tas, kas bija nepieciešams mūsu uzņēmuma pasākumā! Paldies! Anita Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..