Ūdens putni- uzņēmums, kas sola organizēt pasākumu bērniem. Vadītāji nemāk komunicēt ar bērniem, ļoti rupji izturās. Nemāk noturēt bērnu uzmanību. Sabojāta gan diena, gan garastavoklis, Mājas lapā ir sadaļa "Atsauksmes". Bet atsauksmi atstāt nav iespējams. Laikām saprot, ka neka lana par viņiem uzrakstīt nevar. Olga Lasīt vairāk..(0)
autors: Laura Neverdie
» 20 Februāris 2017 13:44
1
Vēlējos pastāstīt savu lielisko iespaidu no kompānijas DāvanuSala. Ļoti patīkama tehniskā palīdzība. Kādu laiku atpakaļ iegādājos dāvanu kuponu sev - salonā Eosa. Biju nedaudz par to piemirsusi, un atcerējos tikai pēdējā nedēļā (derīguma termiņš jau gāja uz beigām). Mēģināju sazināties ar pašu salonu, lai pierakstītos procedūrai, taču izrādās, ka s.. Lasīt vairāk..(0)
Neskaitāmas reizes tam braukts tikai garām, jo atrodas gandrīz pašā šosejas malā Vecumnieku ciematā (vai mazpilsētā), kamēr mani ārzemju viesi beidzot ierosināja tur piestāt. Jau no šosejas izskatās interesanti, taču ieejot iekšā vēl vairāk. Satikām pašu saimnieku Juri, kurš tobrīd strādāja pie jaunas skulptūras. Šajā dārzā ir ne tikai skulptūras, .. Lasīt vairāk..(0)
Apmeklējot izstādi, biju nepatīkami pārsteigts, cik ļoti mazs piedāvājums bija tieši medniekiem, vien daži stendi. Pārējais bija tikai makšķerēšanai un atpūtai. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..