Mednieku, makšķernieku veikali (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Paldies pārdevējam Aināram. Makšķerēšanai vienmēr ar Jūsu palīdzību esmu gatavs! Ja nav prece vajadzīga vikalā, tad vienmēr var pasūtīt un saņemt laikā. Pateicos jums. Mārtiņš Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Vēlos sniegt pozitīvu atsauksmi par tūrisma veikalu par armijas tematiku "Arsenal.lv" Plašs preču klāsts, tajā skaitā armijas un specvienību tematikas preces. Cenu diapazons arī patīkami pārsteidz. Vienīgais, ko varu iebilst - arī tādā nopietnā veikalā var nopirkt nenopietnas kvalitātes preci - lēti, bet ne uz ilgu laiku. Tas ir attiecināms.. Lasīt vairāk..(0)
Labs vakars. Es vēlētos pozitīvi izteikties par veikalu makšķeriekiem un medniekiem "Gards", kas atrodas Rīgā, t/c ZOOM. Patīkami pārsteidza darbinieku attieksme pret mani. Parasti mani līdzīgos veikalos uzlūko ar piesardzību vai nenopietnību, laikam jau izskata dēļ - izskatos stipri jaunāks par saviem gadiem. Šāda attieksme man nešķiet pieņemama. .. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..