Tūrisma aktivitātes
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Liels paldies par ekskursiju uz Nemunas deltu. Teicami organizēta un interesanti apskates objekti! Raimonda Lasīt vairāk..(0)
Sakopta,ainaviska vieta! Kāpnes lejă līdz ezeram un lielās śūpoles jănomaina! Varětu uzstādīt vairăkās vietās atkritumu konteinerus,grillěśanas vietas,solińus atpūtai,ūdeni roku mazgāśanai. Atpūtnieks Lasīt vairāk..(0)
autors: Matīss Krasts
» 18 Augusts 2017 18:19
1
Sliktākā tūrisma aģentūra Latvijā. Tūrisma birojs drīkst atcelt ceļojums 20 dienas pirms izbraukšanas,bet Bulta tūrs laikam par to nav dzirdējis. Jauki ka izbojājāt mūsu vasaras pēdejo nedēļu ,jo bijāt pārāk slinki , lai paziņotu par ceļojuma atcelšanu. Uzzinājām par to tikai 32 stundas pirms izbraukšanas .... Vēlu jūsu kompānijai bankrotēt.Tūristi.. Lasīt vairāk..(0)
Mīļie ļaudis , nebrauciet ar turismu firmām! Organizējiet ceļojumus paši. Neēdiet restorānos un kafeinīcās, gatavojiet paši. Apģērbu nepērkat veikalā, sākat šūt paši.Ja gribat kādu zivi vakariņās,noķerat to ezerā vai upē! Ja kāds grib zeķes, adiet! Tieši tāpat negaidiet, ka kāds Jūs Latvijā aizsargās.Rīkojaties ! Tas ir kā ar mežakuili,.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 24 Augusts 2014 21:14
1
Apmeklējot Jaunpils pašvaldību, pie reizes ar kolēģiem devāmies arī uz šo pili. No sākuma likās - pils kā jau veca pils, taču gide šo apmeklējumu padarīja unikālu, aizraujot mūs ar savu interesanto un humora pilno stāstījumu par vēsturi. Var redzēt, ka cilvēks ir savā vietā par visiem 100 un arī apmeklētāju grupas nāca viena pēc otras. Jāpiebilst, .. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..