Ar ģimeni un radiem bijām izbraucienā ar šo vikingu stilā būvēto kuģīti. Ļoti interesants brauciens stundas garumā, kuru vēl interesantāku darīja kuģa kapteiņa Armanda stāstījums par tās vietas Daugavu dažādos laikmetos. Jāpiebilst, ka stāstījums bija ar vieglu humora piedevu, kas braucienu darīja ne tikai interesantu, bet arī jautru. Kuģītis var u.. Lasīt vairāk..(0)
Jēkapilī parkā ''Mežaparks'' ir pirms pāris gaidem vasarā uzbērts kalns uz kura tagad ziemā ir izveidots kalns. Kalns ir patiešām liels un tur ir arī iespējama kameru noma. Iznomā kameru un slidinies lejup pa sev tīkamāko trasi un izbaudi ziemu. Pēc tam doties pie pacēlēja un slidinies atkal. Tur ir patiešām interesanti gan bērniem, gan vecākiem. .. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 11 Aprīlis 2013 10:17
1
Šis dabas parks ir vienkārši jāredz, tādu upes līkumu nav pat Gaujai. Lasīt vairāk..(0)
Varu ieteikt arī citiem, kam ir kaut nedaudz intereses par zinātni. Bija iespēja noskatīties 3D filmu par kosmosu, kā arī dažādus eksperimentus ar ķīmiskām vielām. Vispār ļoti interesanti. Lasīt vairāk..(1)
Iesaku visiem kaut reizi izbraukt ar šo bānīti. Interesanti - kā tālā pagātnē. Ātrums gan mazs, bet to var izmantot, lai sakārtotu domas un pavērotu dabu. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..