autors:
» 22 Aprīlis 2013 00:18
1
Vienkārši vieta ar savu vēsturi. Apskates objekti - spēkstacijas mašīntelpa, tilts pār Aivieksti. Apkārtne vienmēr sakopta un tīra. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 12 Aprīlis 2013 01:08
1
Jauks un sakārtots stūrītis Lietuvas pierobežā. Var just, kad vietējie aktīvisti ļoti ar to lepojās un dara visu lai spodrinātu vecās Gārsenes pils auru. Labiekārtotas meža takas un taciņas, tiem kas vēlas nokļūt tuvāk dabai. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 11 Aprīlis 2013 23:25
1
Tā cilvēki agrāk dzīvoja, bez interneta, elektrības un pārējiem mūsdienu labumiem. Un darīja to ezera vidū. Tā ir šīs vietas odziņa! Forša vieta kontrastam, kur aizbraukt mūsdienu jauniešiem un ne tikai. Lasīt vairāk..(0)
Vēlies izjust bijušā slepenā militāra objekta auru? Gids smalki izstāstīs un izrādīs to, kas šajā objektā notiek tagad un kādiem mērķiem PSRS militāristi to izmantoja "aukstā kara" gados. Stūrē vien uz Ventspils pusi, nenožēlosi. Lasīt vairāk..(0)
Vasaras sezonā "Mežmalas vikings " piedāvā ūdens ekskursijas ar senatnīgu vikingu laivu pa Daugavu. Sākums pie veikala "Liepkalni." Pats esmu braucis, gida stāstījums vien ir ko vērts, katrs upes posms, saliņa vai līcis kopā ar viņu ir vesels piedzīvojums. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..