Tuvojas ceļojumu sezona. Ja plānojat apmeklēt Igaunijas galvaspilsētu Tallinu un stāstijumu dzirdēt latviešu valodā, meklējiet gidi Veltu Nommisti. Strādā gan ar grupām, bet var runāt arī individuāli. Dalos ar @pasta adresi. Rakstīt neizmantojot garumzīmes un mīkstinājumus! velta.nommiste.001@mail.ee Lasīt vairāk..(0)
autors: Jašma
» 25 Marts 2013 19:25
1
Ludzas Tūrisma un informācijas centrā strādā ļoti jauka gide. Izmantojām viņas pakalpojumus ekskursijā pa Ludzu, ļoti patika - interesants stāstījums un pati pilsēta brīnišķīga. Apskatījām gan vēsturisko apbūvi, gan dažādu konfesiju baznīcas, gan vecās pilsdrupas - skati aizraujoši. Lasīt vairāk..(0)
Esmu braucis uz Slovākiju viņas vadītajā ekskursijā. Tā ir viņas īpašā specialitāte, taču uz citām valstīm arī ved. Cepuri nost par organizāciju, attieksmi un servisu. Viņa tiešām ir savā vietā. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..