Tuvojas ceļojumu sezona. Ja plānojat apmeklēt Igaunijas galvaspilsētu Tallinu un stāstijumu dzirdēt latviešu valodā, meklējiet gidi Veltu Nommisti. Strādā gan ar grupām, bet var runāt arī individuāli. Dalos ar @pasta adresi. Rakstīt neizmantojot garumzīmes un mīkstinājumus! velta.nommiste.001@mail.ee Lasīt vairāk..(0)
autors: Jašma
» 25 Marts 2013 19:25
1
Ludzas Tūrisma un informācijas centrā strādā ļoti jauka gide. Izmantojām viņas pakalpojumus ekskursijā pa Ludzu, ļoti patika - interesants stāstījums un pati pilsēta brīnišķīga. Apskatījām gan vēsturisko apbūvi, gan dažādu konfesiju baznīcas, gan vecās pilsdrupas - skati aizraujoši. Lasīt vairāk..(0)
Esmu braucis uz Slovākiju viņas vadītajā ekskursijā. Tā ir viņas īpašā specialitāte, taču uz citām valstīm arī ved. Cepuri nost par organizāciju, attieksmi un servisu. Viņa tiešām ir savā vietā. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..