Sakopta,ainaviska vieta! Kāpnes lejă līdz ezeram un lielās śūpoles jănomaina! Varětu uzstādīt vairăkās vietās atkritumu konteinerus,grillěśanas vietas,solińus atpūtai,ūdeni roku mazgāśanai. Atpūtnieks Lasīt vairāk..(0)
Apmeklējot Jaunpils pašvaldību, pie reizes ar kolēģiem devāmies arī uz šo pili. No sākuma likās - pils kā jau veca pils, taču gide šo apmeklējumu padarīja unikālu, aizraujot mūs ar savu interesanto un humora pilno stāstījumu par vēsturi. Var redzēt, ka cilvēks ir savā vietā par visiem 100 un arī apmeklētāju grupas nāca viena pēc otras. Jāpiebilst, .. Lasīt vairāk..(0)
Brīnišķīga, garda ekskursija Pūres muzejā. Atraktīva šokolādes gatavošanas meistarklase, ko vadīja Ineta. Patiesi jauka vieta apskatei un baudīšanai. Ļoti iesaku ģimenēm ar bērniem, kam īpaši patika nodarboties ar šokolādes gatavošanu. Un pieaugušajiem patika skatīties bērnu starojošās sejās, kas izbaudīja šokolādes gardos mirkļus. Paldies Pūres da.. Lasīt vairāk..(0)
Juris Raķis prot sabojāt tūristu garastāvokli jau pirmajās minūtēs pārdodot biļetes. Uzrādot RSU studentu apliecību viņš neuzskata mūs par studentiem,redziet viņam der tikai ISIC,bet tajā pašā laikā,citus studentus bez studentu apliecības vai uzrādot Policijas koledžas apliecību,vai arī vienkārši esot ārzemju studentam bez ISIC Tu tiec par puscenu... Lasīt vairāk..(0)
Ļoti skaista vieta, lieliska apkalpošana un garšīiiiiiiiiiiiiigi ēdieni. Vakariņojām Mālpils muižas restorānā pēc koncerta. Kaut kā tas viss kopā radīja tik lielisku noskaņojumu. Šai vietai tiešām ir īpaša aura. Labprāt tur brauktu svinēt savu kāzu jubileju. Ko mēģināšu realizēt nākamgad! Dana Kipure Lasīt vairāk..(0)
Jau otro reizi biju šajā vietā, kas atrodas tepat aiz Apes Igaunijā. Ļoti interesans un emocionāls stāstījums par Igaunijas mežabrāļu gaitām pēckara periodā, kurās bijis arī viņa tēvs. Viesi tiek izvadāti pa lauku īpašumu, kurā atjaunots īstais mežabrāļu bunkurs mežā un saglabātas oriģinālās slēptuves. Jebkura objekta apskati papildina ļoti aizrauj.. Lasīt vairāk..(0)
Ar kolēģiem bijām uz nakšņošanu šajā vietā ekskursijas laikā pa Ziemeļvidezemi. Ļoti interesanta, savdabīga vieta. Viss iekārtots retro stilā. Nākamā dienā mums vēl izvadāja ekskursijā pa vecajām dzirnavām un vilnas vērptuvi, kas vēl darbojas. Protams, iekārtas vairs nedarbina ūdens turbīnas, bet elektrība, taču pašiem ir arī sava mazā elektrostaci.. Lasīt vairāk..(0)
Šovasar liktens bij lēmis iegriezties šajā unikālajā celtnē. Tik skaistā, gaišā, savdabīgā baznīcā nekad nebiju bijusi. Iekārtojums tik askētisks , taču tai pat laikā liekas, ka šī baznīca kalpo tās īstajam uzdevumam, sarunām ar Dievu. Nekas nenovērš uzmanību no galvenā. To apvij vēl daudzi interesanti stāsti, gan par Minhauzenu, kurš tur laulājies.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 2 Septembris 2013 12:33
1
Ar vairāku gadu pārtraukumiem ir būts tur dažas reizes un par prieku pils apmeklētājiem, tā top arvien skaistāka, un apkārtne arvien iekoptāka un baudāmāka. Arī mani itāļu viesi, kuru dzimtenē tādu diezgan daudz, bija sajūsmā. Un vispār tur bija ļoti daudz ārzemnieku. Visu cieņu un pateicību pils saimniekiem, kas no paplukušas mājeles Padomju gados.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..