Liels paldies par ekskursiju uz Nemunas deltu. Teicami organizēta un interesanti apskates objekti! Raimonda Lasīt vairāk..(0)
autors: Matīss Krasts
» 18 Augusts 2017 18:19
1
Sliktākā tūrisma aģentūra Latvijā. Tūrisma birojs drīkst atcelt ceļojums 20 dienas pirms izbraukšanas,bet Bulta tūrs laikam par to nav dzirdējis. Jauki ka izbojājāt mūsu vasaras pēdejo nedēļu ,jo bijāt pārāk slinki , lai paziņotu par ceļojuma atcelšanu. Uzzinājām par to tikai 32 stundas pirms izbraukšanas .... Vēlu jūsu kompānijai bankrotēt.Tūristi.. Lasīt vairāk..(0)
Mīļie ļaudis , nebrauciet ar turismu firmām! Organizējiet ceļojumus paši. Neēdiet restorānos un kafeinīcās, gatavojiet paši. Apģērbu nepērkat veikalā, sākat šūt paši.Ja gribat kādu zivi vakariņās,noķerat to ezerā vai upē! Ja kāds grib zeķes, adiet! Tieši tāpat negaidiet, ka kāds Jūs Latvijā aizsargās.Rīkojaties ! Tas ir kā ar mežakuili,.. Lasīt vairāk..(0)
Mēs, 14 cilvēku grupa, kas iegādājās tūrisma aģentūra "Ciao Travel - Ceļojumu Eksperts" ceļazīmes ekskursijai uz Budapeštu 2014.gada 1.maija,vēlamies izteikt savu sašutumu un ziņot par neatbilstošu apkalpošanu no tūrisma aģentūras puses, par gida neprofesionālo darbu un autobusu vadītāju „ņirgāšanos” par pasažieriem.Bez brīdinājuma no Aģentūras tik.. Lasīt vairāk..(0)
FTB Latvija ir krāpnieku uzņēmums ņem naudu izdomā fiktīvus iemeslus un nepilda saistības. Ints Lasīt vairāk..(0)
Mandarīnu paradīze. Ekspress-tūre pa skaistākājām Horvātijas, Melnkalnes, Bosnijas un Hercegovinas pilsētām. Esmu pilnīgā sajūsmā par visu, ko redzēju, piedzīvoju un izbaudīju šajā ceļojumā. Patika viss no pirmās līdz pēdējai dienai gan iespaidīgākā Čehijas pazemes pasaule – Macohas aiza jeb Punkva alu bezdibenis, gan Horvātija un Melnkalne, bet .. Lasīt vairāk..(0)
Vairākkārt esmu piedalījies šīs aģentūras rīkotajās ekskursijās, tāpēc ar pārliecību varu teikt: lieliski saplānoti, pārdomāti, tiešām interesanti maršruti + gide Valda = jaunu, pozitīvu emociju lādiņš ilgam laikam. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..