Astroloģija, ezoterika
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Biju aizvedis savu tuvinieku pie viņas uz pieņemšanu Lielvārdē, kur pieņem otrdienās. Iesākumā nolasīja visu slimību un traumu vēsturi kā no grāmatas. Deva daudz labu padomu un darba sparu atveseļošanās procesā. Pozitīvi arī tas, ka nenoliedz parasto medicīnu un diezgan bieži sadarbojas ar mediķiem. Lasīt vairāk..(0)
autors: Ilze
» 5 Marts 2013 15:37
1
Biju pie astroloģes Māras Ošurokas. Man patika tas, kā profesionāli visu salika pa plauktiņiem. Daudz uzzināju par sevi un vispār bija patīkami ar Māru aprunāties. Lasīt vairāk..(3)
Ļoti spēcīga dziednieku grupa. Parasti dziedina trijatā, lai efektīvāk un samaksa par to ir normāli paceļama. Pozitīvi tas, ka pie reizes arī izglītos, lai pats var strādāt. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..