Kultūras centri, iestādes
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Pirms Jaunā gada biju tur uz koncertu, kurā piedalījās Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio Bigbendu. Biju patīkami pārsteigts par tik grandiozu kultūras centru Latgalē. Kopā ar tuvumā esošajiem Ziemassvētku rotājumiem un gaismiņām šī ēka izskatījās vienkārši lieliski. Arī kvalitatīvā mūzika, ko atskaņoja mūsu tautā mīlētie mākslinieki, šajā zālē .. Lasīt vairāk..(0)
Gribu pateikties jaukajai apkopējai Maija, kura mūsu fantastiskās darba vietas organizētās ballītes laikā (20.12.13), nestumdīja un negrūstīja dāmas tualetē, bet gan smaidīja un priecājās kopā ar pārējiem (viņa strādāja, mēs priecājāmies). Un pat palīdzēja 3 dāmām uzņemt vienu momentkadru ar fotoaparātu. Ja jūs nodosiet ziņu Maijai, tad viņa noteik.. Lasīt vairāk..(0)
LBDS Draudžu dienu ietvaros mākslinieku plenērā radītie darbi ar Līvānu skaistākajām vietām apskatāmi Latgales mākslas un amatniecības centrā Līvānos, Domes ielā 1 vēl līdz 01.09.13. Mākslinieku plenērā piedalījās 14 mākslinieki no Rīgas, Liepājas, Saldus, Viesītes, Jēkabpils, Daugavpils un Līvāniem. Plašāka informācija par LMAC: www.latgalesamatni.. Lasīt vairāk..(0)
Antīko un moderno lietu veikaliņš "Bodīte" - Līvānos, Līvānu domes kreisajā pusē - ēkā ar zaļām durvīm! Bodītē vienkopus atrodamas gan antīkas, gan modernas lietas - sākot no spēļu nieciņiem, sadzīves priekšmetiem, beidzot ar tekstilizstrādājumiem un gleznām. Vieta, kur ne tikai atnākt, lai kaut ko iegādātos, bet arī vieta, kur paciemoties, pavadīt.. Lasīt vairāk..(1)
Atpūtas pie jūras ietvaros, apmeklēju izstādi "INNER LIGHT" Jūrmalā, Omnibusa ielā 19 (turpat pie Jomas ielas) .Pats mākslinieks savā mājā izveidojis mākslas galeriju, kurā ir aplūkojama unikāla viņa gleznu izstāde. Gleznas skatāmas īpašā apgaismojumā, kas vienu un to pašu darbu ļauj uzlūkot dažādi. Īpašajā gaismā darbi sāk mirdzēt un atklāj to .. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..
Wolt, Ezītis miglā
2020-09-17 19:03:38
Combination of Ezitis migla and Wolt doesn't work properly! Restaurant Ezitis migla refuses their fault, but Wolt is positioning themselves as just intermediary..