Antīko un moderno lietu veikaliņš "Bodīte" - Līvānos, Līvānu domes kreisajā pusē - ēkā ar zaļām durvīm! Bodītē vienkopus atrodamas gan antīkas, gan modernas lietas - sākot no spēļu nieciņiem, sadzīves priekšmetiem, beidzot ar tekstilizstrādājumiem un gleznām. Vieta, kur ne tikai atnākt, lai kaut ko iegādātos, bet arī vieta, kur paciemoties, pavadīt.. Lasīt vairāk..(1)
Pilsētā tiek organizēti daudzveidīgi kultūras pasākumi.Lidz ar to gan iedzīvotājiem,gan mūsu pilsētas viesiem čiemošanās Jēkabpilī ir daudz interesantāka.Paldies par filmu maratonu ar dzeltenajām kediņām ,kas piesaistīja uzmanību un aicināja skriet filmu maratonu.Maratons super- skrēja gan veci ,gan jauni. Lasīt vairāk..(0)
Skolnieku brīvdienās, ciemojoties, Ventspilī, esam patīkami nodarbināti un izklaidēti Ventspils pilsētas bibliotēkā. Paldies. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis