Gribu pateikties jaukajai apkopējai Maija, kura mūsu fantastiskās darba vietas organizētās ballītes laikā (20.12.13), nestumdīja un negrūstīja dāmas tualetē, bet gan smaidīja un priecājās kopā ar pārējiem (viņa strādāja, mēs priecājāmies). Un pat palīdzēja 3 dāmām uzņemt vienu momentkadru ar fotoaparātu. Ja jūs nodosiet ziņu Maijai, tad viņa noteik.. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 12 Aprīlis 2013 01:38
1
Apskates vietas - pats muzejs, Mores kauju pozīciju un bunkuru daļēja rekonstrukcija dabā, piemiņas vietas kritušajiem leģionāriem, T34 tanks, kas agrāk atradās uz postamenta Ērgļos. Skarba vieta Lasīt vairāk..(0)
Īpaša vieta tiem, kas interesējas par Latvijas vēsturi. Ekspozīcija ļoti bagāta, gids ar degsmi attēlo to dienu skarbos notikumus. Punkts uz I ir IS2 tanks. Lasīt vairāk..(0)
Sestdien, 13.aprīlī no pl. 10.- 16.00Līvānu stikla muzejā atvērto durvju diena.Ieeja šajā dienā bez maksas. Muzejs atrodas jaunās telpās, Latgales mākslas un amatniecības centrā, domes ielā 1. Silva Lasīt vairāk..(0)
ļoti interesanti un jautri! vakar biju pirmo reizi un ĻOTI patika, tik izklaidējoši un smieklīgi! vēl šodien sāp žoklis no smiešanās! īpaši iesaku pavasara depresijas nomāktajiem, bet nāks par labu arī visiem citiem! Lasīt vairāk..(0)
Muzejs atrodas „Mangaļu” mājās un apkārtējā teritorijā. Turpat ir apskatāma vācu blindāža un vācu aizsardzības līnijas - „vācu vaļņa” mūsdienu rekonstrukcija. Neliela āra fotoekspozīcija mijas ar nez ko kurienes atvilktiem lielgabaliem, kas nemaz neasociējas ar 20. gs sākuma artilērijas ieročiem, kas ir mazs mīnuss uz kopējā kārtības fona. Nostājot.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..