Kolosāls iluzionisma šovs. Programma vienkārši super. Domādams neizdomāsi, kā tādus trikus vispār var dabūt gatavus. Šie čaļi darbojas kā burvji - tur bija ko noskatīties. Lasīt vairāk..(0)
autors: Rudīte
» 20 Jūnijs 2013 16:34
1
19. jūnijā Jēkabpilī Tautas nama iekšpagalmā ir atvēries kino placis. Vasaras vakaros tur tiks demonstrētas filmas, kuru sākums ir līdz ar tumsas iestāšanos 22.30 (ieejas maksa 1ls). Vakar noskatījos drāmu Lielās cerības. Uniātu baznīcas tuvums,dabas smarža, interesantas sēdvietas, lielais ekrāns - viss kopā rada nostaļģiju par laiku, kad kino lau.. Lasīt vairāk..(0)
Ikdienišķi drūmajā Pasta ielas posmā atvērušies jauni logi.Drūmajās pusssagruvušajas ēkās uz mirkli iegriezies prieks. Izkāpiet no savām automašīnām un izejiet šo ielas posmu kājām.Tikai tad sajutīsiet akcijas elpu no sirds. Radi! Varbūt pelēkajām mājām arī radusies cerības uz jaunu dzīvi?Izejiet pastaigā ārpus centra un jums pavērsies pavisam ci.. Lasīt vairāk..(0)
Lielisks, netradicionāls kultūras pasākums, kas notika renovētā Daugavas dambja atpūtas zonā. Katru stundu notika viena performance, kurā izpaudās kāds mākslinieks ar savu talantu. Man vislabāk atmiņā palika "maģiskās acs" aizdedzināšana saullēktā (skat foto). Personīga pateicība organizatorei par uzdrīkstēšanos un realizāciju! Lasīt vairāk..(0)
Jēkabpils TN Baltajā zālē apskatāma izstāde "Sestdienas vakars". Mīļa ,sirsnīga vienkāršības un tīrības atmosfēra. Darbu nav daudz, bet katrs uzrunā ar savu stāstu. Visvairāk man sirdī un prātā iekrita Inetas Dzirkales keramika. Viss vienkārši , bet pasaka tik daudz.Štelmaheru darbi komentārus neprasa. Aizejiet! Sajūta ,ka esmu aprunājusies ar savu.. Lasīt vairāk..(0)
Tiek ,kas stāsta ,ka bērni nelasa grāmatas,nezina īsto patiesību.Viņi lasa un kā vēl! Viņi ir radoši, erudīti un patiesi forši ,jo izlasītās grāmatas palīdz būt tādiem.LAI NEAPSĪKST LASĪŠANAS PRIEKS! Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..