Manuprāt ļoti laba un jautra izrāde. Izsmieties varēja kārtīgi. Zāle, protams, bija piepildīta un biļetes jāiegādājas jau laikus. Iesaku noskatīties. Visu cieņu tās autoriem, veidotājiem un aktieriem. Lasīt vairāk..(0)
Savdabīgs un intriģējošs skatījums uz šo mūžseno stāstu Džilindžera interpretācijā. Dinamisks A.Dīča Romeo tēlojums, taču saspēlē ar Ievu Segliņu kā Džuljetu mīlas spēks nedzirksteļoja. A.Skrastiņa tēlotais mūks Lorenco bija tik godīgs un patiess, ka gribējās doties pie viņa uz grēksūdzi. K.Lāča mūzika pārliecināja un Ilzes Vītoliņas tērpi bija trā.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies baleta māksliniekiem par burvīgo izrādi Žizele, Jēkabpilī. Tas bija brīnišķīgi. Pat neesošais otrais cēliens nespēja izjaukt vakara noskaņu. Otro cēlienu šajā vakarā uz dabas skatuves vēlējās nospēlēt Mamma Daba un viņai tas brīnišķīgi izdevās. Balets un daba viens otru papildināja. Mūsu Latvijas baleta mākslinieki ir vislabākie. Paldies! .. Lasīt vairāk..(0)
Izrāde bija jauks sniegums Pļaviņu Novada pensionāriem, un ari citiem iedzīvotājiem. Īpaši pateicamies mēs- Pļaviņu pilsētas Pensionāru Apvienība-Daugavas Rīts. Daudz jauku sniegumu vēlam autorei, režisoram un aktieriem! Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..