Manuprāt ļoti laba un jautra izrāde. Izsmieties varēja kārtīgi. Zāle, protams, bija piepildīta un biļetes jāiegādājas jau laikus. Iesaku noskatīties. Visu cieņu tās autoriem, veidotājiem un aktieriem. Lasīt vairāk..(0)
Savdabīgs un intriģējošs skatījums uz šo mūžseno stāstu Džilindžera interpretācijā. Dinamisks A.Dīča Romeo tēlojums, taču saspēlē ar Ievu Segliņu kā Džuljetu mīlas spēks nedzirksteļoja. A.Skrastiņa tēlotais mūks Lorenco bija tik godīgs un patiess, ka gribējās doties pie viņa uz grēksūdzi. K.Lāča mūzika pārliecināja un Ilzes Vītoliņas tērpi bija trā.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies baleta māksliniekiem par burvīgo izrādi Žizele, Jēkabpilī. Tas bija brīnišķīgi. Pat neesošais otrais cēliens nespēja izjaukt vakara noskaņu. Otro cēlienu šajā vakarā uz dabas skatuves vēlējās nospēlēt Mamma Daba un viņai tas brīnišķīgi izdevās. Balets un daba viens otru papildināja. Mūsu Latvijas baleta mākslinieki ir vislabākie. Paldies! .. Lasīt vairāk..(0)
Izrāde bija jauks sniegums Pļaviņu Novada pensionāriem, un ari citiem iedzīvotājiem. Īpaši pateicamies mēs- Pļaviņu pilsētas Pensionāru Apvienība-Daugavas Rīts. Daudz jauku sniegumu vēlam autorei, režisoram un aktieriem! Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..