Bijām uz šo koncertu, kurā piedalījās Roberts Velss, La Gajlia, Kauņas simfoniskais orķestris, kā arī divi mūsu mūziķi Intars Busulis un Ieva Kerēvica. Izpildīja arī diezgan daudzus populārus 80to gadu hītus, kas man ļoti patika. Visā visumā labs koncerts, kas deva krietni daudz pozitīvu emociju. Lasīt vairāk..(0)
Apmeklēju krievu romanču izpildītāja koncertu Krustpils KN. Vispār neesmu krievu mūzikas fans, kur nu vēl romanču. Biju jau sagatavojies uz garlaicīgu pasākumu, taču dzirdētais mani emocionāli uzrunājā tā, ka "skudriņas skrēja pa kauliem". Mākslinieka izpildītās dziesmas pamatīgi savilņoja publiku (tiesa mazskaitlīgo), kas atzinīgi novērtēja uzstāš.. Lasīt vairāk..(0)
Sestdien Krustpils saliņā, Operas svētku ietvaros, baudīju koncertu, ko sniedza Sanktpēterburgas operas mākslinieki. Dieviņš bija aplaimojis jēkabpiliešus ar saulainu laiku, bet operas mākslinieki ar brīnumainu koncertu. Dabas un mūzikas kopdarbs skanēja iedvesmojoši. Paldies visiem, gan lieliem, gan maziem, kas ļāva Operas dienām izskanēt Jēkabp.. Lasīt vairāk..(0)
23.jūnija vakarā kopā ar draugiem, jēkabpiliešiem un pilsētas viesiem sagaidīju Jāņu dienu saliņā.Laiks mūs lutināja, mākslinieki priecēja ar skaistām dziesmām, bet visjaukākie koncertētāji manuprāt bija mūsu pašu dziedātāji un dejotāji(īpaši paši mazākie). Viegli viņiem nebija šajā karstumā mēģināt un vēl visu vakaru skatītājiem par prieku dziedā.. Lasīt vairāk..(0)
Viena kolosāla enerģijas bumba ,ko nomet grupa katram klausītājam.Pērkona dziesmas uzrunā tāpat kā pirms daudziem gadiem.Patiesas vērtības nenoveco un dziesmu teksti aktuāli arī šodien.'Vienīgi grūti nosēdēt,foršāk viņus klausīties brīvā dabā.Kad Pērkons būs simbiozē ar dabu došos atkal. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..