Bijām uz šo koncertu, kurā piedalījās Roberts Velss, La Gajlia, Kauņas simfoniskais orķestris, kā arī divi mūsu mūziķi Intars Busulis un Ieva Kerēvica. Izpildīja arī diezgan daudzus populārus 80to gadu hītus, kas man ļoti patika. Visā visumā labs koncerts, kas deva krietni daudz pozitīvu emociju. Lasīt vairāk..(0)
Apmeklēju krievu romanču izpildītāja koncertu Krustpils KN. Vispār neesmu krievu mūzikas fans, kur nu vēl romanču. Biju jau sagatavojies uz garlaicīgu pasākumu, taču dzirdētais mani emocionāli uzrunājā tā, ka "skudriņas skrēja pa kauliem". Mākslinieka izpildītās dziesmas pamatīgi savilņoja publiku (tiesa mazskaitlīgo), kas atzinīgi novērtēja uzstāš.. Lasīt vairāk..(0)
Sestdien Krustpils saliņā, Operas svētku ietvaros, baudīju koncertu, ko sniedza Sanktpēterburgas operas mākslinieki. Dieviņš bija aplaimojis jēkabpiliešus ar saulainu laiku, bet operas mākslinieki ar brīnumainu koncertu. Dabas un mūzikas kopdarbs skanēja iedvesmojoši. Paldies visiem, gan lieliem, gan maziem, kas ļāva Operas dienām izskanēt Jēkabp.. Lasīt vairāk..(0)
23.jūnija vakarā kopā ar draugiem, jēkabpiliešiem un pilsētas viesiem sagaidīju Jāņu dienu saliņā.Laiks mūs lutināja, mākslinieki priecēja ar skaistām dziesmām, bet visjaukākie koncertētāji manuprāt bija mūsu pašu dziedātāji un dejotāji(īpaši paši mazākie). Viegli viņiem nebija šajā karstumā mēģināt un vēl visu vakaru skatītājiem par prieku dziedā.. Lasīt vairāk..(0)
Viena kolosāla enerģijas bumba ,ko nomet grupa katram klausītājam.Pērkona dziesmas uzrunā tāpat kā pirms daudziem gadiem.Patiesas vērtības nenoveco un dziesmu teksti aktuāli arī šodien.'Vienīgi grūti nosēdēt,foršāk viņus klausīties brīvā dabā.Kad Pērkons būs simbiozē ar dabu došos atkal. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..