Reliģija, baznīcas
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Šis mācītājs pazīstams jau sen, kaut arī baznīcas apmeklētājs neesmu. Gan kristījis, gan pēdējā gaitrā izvadījis man tuvus cilvēkus. Ļoti jauks cilvēks, ar kuru daudz ko var pārrunāt. Izvadot pēdējā gaitā manu tuvinieku, viņš spēja atrast īstos vārdus un pasniegt tos ļoti sirsnīgā veidā. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 17 Septembris 2013 09:26
1
Bijām aizbraukuši ekskursijā uz šo Latgales vietu. Par cik biju tur jau pirms vairākiem gadiem, tad varēju salīdzināt, kā šī vieta ir attīstījusies. Tur tiešām valda īpaša gaisotne un ikkatram iesaku kaut reizi aizbraukt uz šo baziliku. Arī ārzemniekiem šī vieta patīk, it īpaši tiem, kas nāk no katoļticīgām valstīm. Lasīt vairāk..(0)
Svētdien sanāca piedalīties Saukas luterāņu baznīcas draudzes pasākumā, uz kuru bija uzaicināts mācītājs Indulis Paičs no Rīgas ar lekciju "Tava horoskopa zīme". Pusotra stunda pagāja kā nemanot un jāatzīst, ka šis mācītājs ir ļoti progresīvs un zinošs daudzās jomās, un arī kā lektors - vienkārši super. Šī lekcija ļāva paraudzīties uz horoskopu un .. Lasīt vairāk..(0)
Braucot cauri Biržiem ir prieks skatīties, kā attīstās šī baznīca, kuru padomju laikā gribēja pārtaisīt par fabriku, no kā, protams, nekas nesanāca. Šī draudze nodibinājusi biedrību, caur ES projektiem piesaista naudu un remontē baznīcu. Malači un lai veicās! Lasīt vairāk..(0)
Apmeklējot šo baznīcu rodas patīkams iespaids par mūsdienīgo mācītāju Viktoru Nagli un baznīcu kopumā. Vairāki manas dzīves svarīgākie notikumi saistīti tieši ar šo baznīcu. Lasīt vairāk..(3)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..