Ražotāji un audzētāji
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Viesojoties pie vecvecākiem Alūksnes novadā, sanāca iepazīties ar šo ražotāju produkciju, kas man likās ļoti laba un garšīga. Īpaši apsveicami ir tas, kā mazpazīztams ražotājs (nav redzēts lielveikalos) ir atradis savu nišu un attīsta veidu, kā piesaistīt pircējus, un tas ir - piebraukšana klāt. Ciematā, kur dzīvo mani vecvecāki, šie ražotāji ar sa.. Lasīt vairāk..(0)
Pirms kāda laika veikalā iegādājos Z/S "Paukulnieki" ražoto produktu: Auzu klijas. Izrādās iepakojumā bija nevis auzu klijas, bet pelavas, kas lietošanai uzturā ir pilnīgi nederīgas. Nācās nopirktās pakas izmest mistkastē... Es neieteiktu iegādāties šo krāpnieku produkciju. Z/S "Paukulnieki", Ošupes pagasts, Madonas novads, Tel: 29214463 Lasīt vairāk..(0)
autors: Māris
» 1 Februāris 2014 17:40
1
Straupes piena produkti ir vieni no labākajiem gan garšas, gan kvalitātes, un, kas nav mazsvarīgi - arī cenas ziņā. Tiesa, ne visur pieejami. Vidzemē un Rīgā ir vairāki veikali, kā arī tirdzniecības vietas Rīgas tirgos. Lasīt vairāk..(0)
autors: Arnis
» 7 Septembris 2013 21:57
1
Kas vēl ir pircis kartupeļus Ruģēnos būtu interesanti uzzināt. Kādus kartupeļus tie tirgo pussapuvušus,tie ir pilni ar daudz dažādām vīrusslimībām, un viņi vēl skaitās sertificēti sēklaudzētāji, ziniet labāk es nopērku tos tupeņus no kaimiņa par trīsreiz lētāku cenu ,godīgi pateikšu tādu buķeti to slimību es neesmu vēl redzējis nekur.Ko skatās VAAD.. Lasīt vairāk..(1)
Jau gadiem pavasaros tur pērkam tomātu un dažādus stādiņus. Ļoti labas cenas - krietni lētāk, kā, piemēram, Centrāltirgū, laipna apkalpošana. Dārzniecības vadītāja ir īsta sava amata pratēja un entuziaste. Lai veicas! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..