Preces dzīvniekiem
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Этот корм порекомендовал ветеринар на очередной прививке, т.к. у кота лишний вес (не сильный, чуть животик свисал). ПОЛГОДА мы кормили именно Royal canin NEUTERED young MALE, строго по дозировкам. ВЕС СТОЯЛ НА МЕСТЕ! Корм считается лечебным, продается исключительно в ветеринарках, стоит дороже обычных вариантов Рояла. Так вот, плюнули, перешли на.. Lasīt vairāk..(0)
ļoti patīkama apkalpošana gan zoo nodaļa gan makšķernieku nodaļā, gan kundze gan kungs vienmēr laipni atbild uz visiem jautājumiem, iesaka preces un šim veikalam ir ļoti labs un plašs preču soortiments. Liels paldies Jums Astrīda un Ainar. Līga Lasīt vairāk..(0)
Par nopikto Dodo Latvijā ražoto sauso barību suņiem. Vakar nopirku sauso barību sunim, kura bija akcijā augstāk norādītajā veikalā. Atverot paku vaļā konstatēju nepatīkamu smaku un ļoti tumšu krāsu barībai, pārāk nesatraucos un gāju uz veikalu ar lūgumu samainit doto preci pret cita ražotāja barību, bet Dino Zoo veikala vadītāja bija ļoti negatīvi.. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti kvalitatīva suņu un kaķu barība. Mums ir viens suns un divi kaķi, ļoti izdevīgi pie viņiem ir pirkt lielos iepakojumus, pietiek līdz pat 2 mēnešiem. Un arī pārējās lietas, ko viņi pārdod ir ar 100% KVALITATI. Kaķu smiltis tur ir visssssss labākās, jo ir izmeiģinātas visas, šīs patiešām pēc kaķa kastītes apmeklējuma nesmird. Patstāvīgajiem klie.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..